על החברה

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם:

  הגנה על מידע רגיש במרחב הדיגיטלי

  נשמח לעמוד לשירותכם!

   אודות InfoGuard

   בתקופה  שבה מידע הוא נשמת אפו של כל ארגון, השמירה עליו מעולם לא הייתה קריטית יותר. התקפות סייבר וכשלי IT נחשבים היום לסיכונים הגדולים ביותר לחברות ברחבי העולם. לאור זאת, מדהים לראות עד כמה חברות רבות אינן ערוכות מספיק לאירועי סייבר  ולהשלכותיהם על פעילותם העיסקית.

   צוות המומחים של חטיבת הייעוץ והסייבר באינפוגארד  ממוקד כל הזמן על מנת להבטיח את אבטחת המידע הארגוני של לקוחות החברה. המומחיות והניסיון שלהם בביקורת ובדיקה, ייעוץ, הנחייה , הבנת צרכים ומתן מענה מקצועי  מדויק מאפשרים לנו לספק ללקוחותינו תמיכה מקיפה ומקצועית.

   מיומנות, ומסירות מקצועית בכל הנוגע לאבטחת מידע והגנת סייבר הם אבני היסוד להצלחה שלנו ושל לקוחותינו. כשמדובר בשמירה על נכסי המידע החשובים ביותר לארגון והבטחת תאימות לרגולציות השונות ול Best practice בעולם הגנת הסייבר המתפתח במהירות, אינפוגארד היא השותף המהימן שלך. אנו מביאים את המומחיות, המסירות והפתרונות המותאמים הדרושים על מנת  להגן על הנתונים והמידע הארגוני בליבה העיסקית של כל ארגון ולשמור על המוניטין שלו.

   תחומי הפעילות שבהם אנחנו מתמחים כוללים את הנושאים הבאים:

   סקרי סיכונים הבוחנים את רמת אבטחת המידע הארגונית מקצה לקצה כולל  בחינה של תהליכים עסקיים וניהוליים.  בדיקות חדירה , ייעוץ וליווי לעמידה בתקני ISO , הגנת הפרטיות, GDPR, PCI DSS, המשכיות עסקית BCP, NIST, שרותי Ciso as a Service, סקרי תהליכים , הקשחת מערכות תשתית וענן, בחינת שרשראות אספקה , מודעות עובדים ותרגולים , תרגילי סייבר שולחניים , הכנת סט מסמכי מדיניות ונהלי אבטחת מידע ועוד…

   ב אינפוגארד המסע שלנו הוא מסע של מסירות, מומחיות ומחויבות בלתי מעורערת לאבטחת המידע הארגוני של הלקוחות שלנו. משימת הליבה שלנו סובבת סביב שמירה על מידע ארגוני רגיש, הנחיית לקוחות בתהליכי ציות לרגולציה ואספקת פתרונות אבטחה טכנולוגיים מתקדמים עם פרספקטיבה גלובלית, הצוות שלנו לוקח על עצמו פרויקטים הן בישראל והן בעולם, ומעניק את המומחיות שלנו לארגונים המחפשים אמצעי אבטחה מהשורה הראשונה.

   אינפוגארד היא חברה עצמאית והיא חלק מקבוצת עידור הכוללת גם את חברות עידור מחשבים המתמקדת בשירותי תוכנה במתכונת של מיקור חוץ ואת חברת מסג'נט המתמקדת במתן פתרונות טכנולוגים מתקדמים להגנה על מידע ארגוני רגיש והמייצגת בישראל מספר חברות בינלאומיות וביניהם – Fortra , Thales , Filecloud, Bufferzone ועוד.

    

    Our vision is :

   "לסייע לחברות וארגונים להגן  ביעילות על המידע הרגיש שלהם באמצעות יישום מדיניות ארגונית

   ופתרונות טכנולוגיים להגנה על מידע רגיש מכל סוג ובכל מקום בו הוא נמצא"

    

   כתבות נוספות שעשויות לעניין אתכם:

   PCI DSS

   תקן PCI DSS על מנת לעמוד בכלל דרישות הנחוצות לתקן ה – PCI,...

   ISO 27001

   איזו 27001 – ISO 27001 התקן פותח על ידי ארגון התקינה הבינלאומי (ISO)...

   "הדרך להגנה על המידע הארגוני הרגיש עוברת דרך הצפנתו"

   כשמנכ"ל חברת עידור – עופר דה-פיצ'וטו – פתח עיתון בנובמבר 2014 וקרא ידיעה על עובד חברת כרטיסי אשראי גדולה שגנב חלק קטן מבסיס הנתונים שלה המכיל מידע רגיש מאוד וניסה לבצע סחיטה – נפל לו אסימון. זה היה השלב שבו הבין מנכ"ל ומייסד קבוצת עידור שלרשימת חברות הבת של קבוצתו יש להוסיף חברה חדשה, כזאת שתסייע לכל ארגון ליישם אבטחת סייבר ראויה ולהגן על המידע הרגיש שלו. זמן קצר לאחר מכן הוא הקים את חברת InfoGuard, כיום ספקית של שירותי תוכנה ופתרונות בתחום ה-Security IT בישראל. החברה עוסקת ביישום מגוון פתרונות טכנולוגיים לאבטחת מידע ארגוני רגיש, ייעוץ והכנה להסמכה לעמידה ברגולציה. בעובדי החברה ניתן למצוא מומחים ויועצים מובילים בתחומי אבטחת המידע וניהול הסיכונים, כולם בעלי היכרות מעמיקה עם תקני אבטחת המידע ISO 27001, ISO 27799, תקנות הגנת הפרטיות ו-GDPR.

   וכך בסופו של דבר נוסדה אינפוגארד…

   "האירוע בחברת האשראי היה טריגר משמעותי עבורי", מספר דה-פיצ'וטו. "הבנתי שאחד הדברים החסרים לארגונים בתהליך ההגנה על המידע שלהם הוא הצפנה ושמירה מאובטחת של מפתחות ההצפנה. אם קובץ פרטי כרטיסי האשראי שגנב העובד היה מוצפן – הנתונים שנגנבו היו חסרי ערך. נושא סיווג המידע הארגוני כרגיש הוא בעייתי מאוד וקשה לקבוע מה נחשב למידע רגיש ומה לא. יש הטועים לחשוב שאין להם מידע רגיש כלל. לא מעט ארגונים אף נרתעים מהצפנת מידע מכיוון שהם חוששים מכשלים בשלבי הפענוח. לכן בשנות קיומה הראשונות של InfoGuard לא היה לנו פשוט לשכנע ארגונים להגן על המידע הרגיש שלהם באמצעות הצפנה, ורובם הסתפקו בהגנה היקפית (Perimeter defense) למניעת גישה לנתונים רגישים. העלאת המודעות לתחום הסייבר שיחקה לטובתנו, וכיום מלאכת השכנוע קלה יותר. במקביל הרחבנו את פעילות החברה לכלל עולם אבטחת המידע, על מנת שנוכל לספק ללקוחות מעטפת מלאה של פתרונות סייבר". בין שירותי האבטחה שמספקת החברה ניתן למנות ביצוע סקרי סיכונים, מיפוי מידע רגיש תוך שילוב כלים טכנולוגיים המאפשרים את סיווג המידע, אפיון, תכנון ויישום פתרונות אבטחה, מיפוי מערכות מחשוב ומאגרי מידע, כתיבת נוהלי אבטחת מידע, גיבוש מדיניות אבטחת מידע, בניית תוכניות אבטחת מידע מקיפות ומימושן, הקשחת מערכות הפעלה, אבטחת בסיסי נתונים, הטמעת כלי אבטחה, ביצוע בדיקות חוסן לאתרים, אבטחה פיזית, הדרכה וליווי של מנהלים וקצינים של אבטחת מידע. את שירותי הצפנת המידע החברה מבססת על הטכנולוגיה המתוחכמת של חברת האבטחה הצרפתית Thales, המתמחה בתחום.

   הולכים בדרך הנכונה לקראת עסק מוגן מכל תרחיש עם מנהלי אבטחת מידע וסייבר של אינפוגארד

   שלושים וחמש השנים האחרונות של האנושות מצביעות על אחד משינויי המגמה האדירים שחווינו מאז ומעולם. עם תחילתו של עידן המידע, התלות של אנשים פרטיים, גופים מסחריים וגופים ציבוריים במחשבים, הפכה כמעט לתלות אבסולוטית ואנחנו פשוט לא יכולים לדמיין את חיי היום יום שלנו מתנהלים ללא מחשבים כלל. במידה בלתי מבוטלת, אי אפשר להתעלם גם מהצורך לשמור על כל המידע הזה, ולכן קיימים גם פתרונות אבטחת מידע מתקדמים, אותם מספקים נותני שירות מיומנים בתחום, שעובדים כל הזמן על מנת לפתח עוד טכניקות לאבטח את המידע. אם אתם מעוניינים ליצור מערכת אבטחת מידע חזקה ואיכותית לבית העסק שלכם, ניתן לפנות לעזרת הצוות המקצועי של חברת אינפוגארד

   נשארו לכם שאלות? אנחנו כאן לענות!

   כי פריצה וגניבה של מפתחות ההצפנה מאפשרת להאקר פוטנציאלי לפענח את כל המידע המוצפן .

   כי לאינפוגארד מוניטין ונסיון רב שנים בביצוע סקרי סיכונים ובדיקות חדירה בקרב מאות ארגונים בארץ ובחו"ל.

   בניית אתרים לאוס מדיה ואינטראקטיב
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
   phone icon
   This site is registered on wpml.org as a development site.