צרו איתנו קשר

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם:

  הגנה על מידע רגיש במרחב הדיגיטלי נשמח לעמוד לשירותכם!

   הגנה על מידע רגיש באמצעות הצפנה

   InfoGuard מספקת פתרונות סייבר, ניהול סיכונים והגנה, בדגש על הגנת המידע המצוי בארגונים על כל היבטיו. אנו מלווים את לקוחותינו בתהליך מוסדר ומובנה המושתת על ניסיון עשיר וידע מתקדם, תוך שימוש במוצרים ייעודיים וטכנולוגיות חדשניות.

   הגנה על מידע רגיש בארגונים

   אנו מספקים מגוון שירותי ייעוץ ופתרונות טכנולוגיים עבור הגנה על מידע רגיש בארגונים, לרבות מידע בלתי מובנה או מובנה הכולל נתונים חסויים אודות עובדים, ספקים ולקוחות, סודות מסחריים, מידע רפואי, כתובות IP, מידע פיננסי וכדומה. מדובר בנתונים אשר הארגון שואף לשמור על סודיותם ברמות סיווג משתנות, כך שלא ידלפו החוצה וימודרו גם בתוך החברה עצמה. במידע בלתי מובנה הכוונה היא למשל למצגות PPT, אקסלים, מיילים, מסמכי PDF וורד, ואילו מידע מובנה הוא זה המאוחסן ב- Data Base לסוגיהם כקבצים עם סכמות. בנוסף לכך, אנו מתמחים במתן פתרונות הגנה עבור מידע בלתי רגיש שמשלים את המידע הרגיש בארגון, מידע המאוחסן בענן, ומידע המאוחסן במאגר הנתונים של החברה (On premises).

   שירותי הגנה מגוונים

   אנו מעמידים לרשות לקוחותינו, הנמנים על מגזרים שונים במשק, צוות מקצועי מהשורה הראשונה בישראל המלווה אותם תוך שימוש בקשת רחבה של כלים טכנולוגיים חדשניים. זאת, במטרה לספק פתרונות יעילים ומתקדמים ביותר עבור הגנה על מידע רגיש בארגוניהם. האיכויות הבולטות של  InfoGuard הם שהופכים אותה לחברת אבטחת המידע הטובה והמובילה בארץ, בתחום הגנת מידע רגיש. על שירותינו נמנים בין היתר טוקניזציה ופתרונות עבור הצפנה של כרטיסי אשראי, הפצת קבצים בצורה מאובטחת, חתימות דיגיטאליות, ניהול סיכונים, התאמה של מוצרים להגנה היקפית, וליווי עבור הסמכות לתקני אבטחת מידע. זאת, בתהליך מוסדר ומובנה המתחיל בהגדרת נכסי מידע רגיש בארגון, ממשיך אל סיווג ותיוג המידע, הצפנת מידע רגיש והקשחה של רמת האבטחה.

   ייעוץ אבטחת מידע לארגונים

   לצד פתרונות מתקדמים אנו מספקים גם ייעוץ מקצועי לאבטחת מידע עבור ארגונים גדולים כדוגמת מוסדות ציבור, בנקים, מוסדות בריאות וחברות ביטוח. בין היתר, אנו מעניקים ייעוץ בתחומי מיפוי של מידע רגיש, ניהול סקר סיכונים תפעולי, גיבוש והתאמה של מדיניות ונהלים, איתור ומניעת דליפות מידע, בדיקות חוסן לאתרים (PT), הדרכות לעובדי הארגון בנושא אבטחת מידע ועוד.

   לפרטים נוספים והזמנת שירותינו

   המעוניינים להזמין את שירותי ההגנה של אינפוגארד ולהתחיל בתהליך מובנה, מוזמנים לפנות אל מחלקת המכירות בטלפון שמספרו 077-9011100 או במייל ehud@infoguard.co.il. כמו כן, ניתן לפנות אלינו באמצעות האתר, והמומחים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה ופנייה.

   בניית אתרים לאוס מדיה ואינטראקטיב
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
   phone icon
   This site is registered on wpml.org as a development site.