הגנה על נתונים ברמת היישום

Vormetric Application Crypto

פלטפורמה של מוצרים שמייעלת את צורת ההצפנה, הטוקנים, הערבול ופונקציות קריפטוגרפיות אחרות ליישומים .

תפקידו של היוזם נעשה קל ומהיר על ידי מינוף קוד פשוט ממשקי API בצורה הטובה ביותר לסביבתם, תוך ניהול פונקציות מפתח שנשמרים בנפרדים ברמת אבטחה FIPS 140-2 חומרה או מכשיר וירטואלי המופעל ע”י מנהל טכנולוגיות מידע או אופציה אחרת .

מתבצעת הפרדה של פרטים ממפתח הצפנה ולכן מספקת את רמת האבטחה וההתאמה הגבוהה ביותר.

פתרון Vormetric Application Crypto כולל גם יישומים ושירותים נוספים המניפים את רכיבי הליבה המוסיפים שכבות הגנה למאגרי מידע ולקומות מידע מובנים נוספים .

יתרונות

הפחתת הסיכון

הגנת על נתונים בשכבת יישומים מבטיחה כי נתונים רגישים לא מזוהים לפני שהם יוצאים משרת היישומים. זה מסיר את רוב הסיכונים מכיוון שהנתונים הרגישים מוצפנים, מעורבלים או עברו תהליך טוקניזציה .

הפלטפורמה – פיתוח אפליקציות יעיל ומאובטח

RESTful APIs מבוסס סטנדרטים ספריות מספקות גישה לשירותי הגנת נתונים מהמגוון הרחב ביותר של סביבות הפעלה עם שילוב היישומים הפשוט ביותר, ייעול פיתוח וצמצום הצורך במומחיות קריפטוגרפיות למפתחים

משאבים נוספים – ניהול מפתחות מרכזי FIPS 140-2

Vormetric Application Crypto Suite השירותים שהם חלק מפלטפורמת אבטחת הנתונים שבמרכזו נמצא Vormetric – מנהל אבטחת מידע המציע אבטחה ברמה של FIPS 140-2 אבטחת מפתחות ברמה 3 ניהול מדיניות שלמפתח ומרכזי הגנה על נתונים, אשר משפר את הפרדת החובות לצורך אבטחה גבוהה יותר ומפחית את עלות הבעלות הכוללת להגנה על נתונים.