הצפנת מידע

בשנים האחרונות אנו רואים לא מעט עסקים וארגונים קטנים וגדולים כאחד המבינים את החשיבות בהצפנה נכונה של הנתונים בעסק שלהם. הצפנת מידע הינו עולם שלם הטומן בחובו לא מעט אתגרים ועוזר לכם לשמור על הנתונים הרגישים בעסק שלכם בדיסקרטיות ובפרטיות מוחלטת תוך כדי שאתם מייעלים את סביבת העבודה שלכם אלפי מונים. אנשי המקצוע של חברת InfoGuard החליטו לעשות לכם מעט סדר ולענות לכם על כל השאלות הרלוונטיות.

הצפנת מידע: מה זה אומר בעצם?

אנו מאמינים שיצא לכם לשמוע בשנים האחרונות לא מעט פעמים את הביטוי "הצפנת מידע" ו/או לחילופין "אבטחת מידע" אך אתם מרגישים שאתם עדיין לא יודעים בדיוק מה זה אומר. כאשר אנחנו מדברים על אבטחת מידע אנו מדברים על מספר פעולות הנעשות אחורי הקלעים אשר מטרתם לעזור לכם לנהל את מאגרי המידע השונים בעסק ו/או בארגון שלכם ללא שום חשש מפריצה של קולגות, לקוחות מתחרים ולעיתים גם גורמים עוינים – כך אתם מצליחים לשמור על כל המידע המאוכסן במערכות שלכם בצורה מאובטח, מקצועית ובטוחה.

כיום ישנם מספר טכנולוגיות בהם תוכלו להצפין ולאבטח את המידע בעסק שלכם, InfoGuard מתמחה בפתרונות אבטחת מידע והצפנת מידע וצברה לעצמה מוניטין אשר ממקם אותה כאחת החברות המובילות בתחום.

"איזה פתרון אבטחת מידע ו/או הצפנת מידע אני צריך?"

לאחר שהבנתם מה היא הצפנת מידע והחשיבות בהצפנה נכונה של המידע שלכם אתם לבטח תוהים איזה פתרון אבטחת מידע אתם צריכים לעסק שלכם. במקרה כזה אנשי המקצוע של InfoGuard יצטרכו לשבת איתכם לפגישה בה הם ינתחו את העסק שלכם, את האופי של העסק שלכם ואת כלל המערכות השונות בהם אתם לוקחים חלק. מה שמתאים לחברה אחת לאו דווקא יתאים לחברה אחרת, כפי שכבר אמרנו – ניתן כיום למצוא עשרות פתרונות אבטחת מידע שונים אך הפתרון הטוב ביותר עבורכם צריך להיתפר בהתאמה אישית בהתאם לצרכים שלכם, למערכות שלכם ולסוג העסק שלכם.

"האם יש חסרונות באבטחת מידע?"

עד עכשיו דיברנו רק על היתרונות באבטחת מידע, יחד עם זאת לקוחות רבים תוהים האם ישנם חסרונות באבטחת מידע. כמו כל דבר בעולם גם לאבטחת מידע אנחנו יכולים למצוא "חסרונות" אשר יכולים להשפיע מעט על המלאכה שלנו. כאשר אנחנו מאבטחים את המערכת ומצפינים את המערכת אנחנו עובדים ללא לאות על מנת לסגור כל "פירצה" אפשרית אותה המתחרים שלכם ו/או גורמים עוינים ירצו לנצל. כתוצאה מכך אנו רואים חוקים ברורים והרשאות "מוגבלות" במערכת לפעולות מסוימות.

אין ספק כי מדובר ביתרון מאחר ואתם מצליחים לספק שקט ואבטחה איכותית לעסק שלכם אך מהצד השני במקרים מסוימים חוסר מהירות הגישה אל פונקציות מסוימות עלול לפגוע – על מנת להימנע גם מהחסרונות יש לעבוד עם חברה המתמחה בתחום אשר תתפור עבורכם את מלאכת ההצפנה והאבטחה בצורה המדויקת לכם ולצרכים שלכם וכן תיתן מענה מלא ומקיף.

לאבטח, להתייעל, לחסוך כסף

אם היינו אומרים לכם שדרך הצפנה ואבטחת מידע של הנתונים שלכם תוכלו גם להתייעל בצורה עסקית, ממוחשבת ואף לחסוך גם לא מעט משאבים. חברת InfoGuard פועלת לשם אבטחת מידע והצפנת מידע יחד עם מערכות התוכנה המתקדמות ביותר ועובדת ללא לאות לספק עבורכם את המערכות הטובות והמותאמות עבורכם.

דרך טכנולוגיות אבטחה שונות לצד מערכות ענן מתקדמות תוכלו לחסוך לא מעט כסף בכל הקשור להוצאות המחשוב והתקשורת של העסק שלכם, כמו כן לדאוג להאיץ ולהפוך את התהליכים השונים בעסק ליעילים ופרודוקטיביים אף יותר. אנשי המקצוע של InfoGuard מאמינים כי אבטחה היא רק ההתחלה ושמים להם לדגש לקדם את התהליכים העסקיים השונים שלכם כך שתמיד תישארו בקדמת הבמה בעולמות הטכנולוגיה.

החשיבות בעבודה עם חברה בעלת ניסיון ומוניטין בהצפנת מידע

הצפנת מידע איננה מלאכה קלה ודורשת יצירתיות, מקצועיות והבנה נרחבת של עולמות ההצפנה והסייבר לכן אנו ממליצים לא להקל ראש בכל הקשור לבחירת בעל מקצוע ו/או חברה איתה אתם תעבדו לשם השגת מטרות אלו. במרוצת השנים פגשנו לא מעט לקוחות קטנים, גדולים ואף ארגוני ענק אשר בחרו לעבוד עם חברות ללא ניסיון בתחום וכתוצאה מכך פגעו בתהליכים הארגונים שלהם פגיעה משמעותית. לכן אנו ממליצים לכם לעבוד אך ורק עם חברה בעלת ותק, ניסיון ומוניטין מוכח בכל הקשור לעולמות הצפנת המידע – כך תדעו שכל המידע של העסק שלכם מוצפן ומאוחסן כהלכה.

איך לבחור החברה המתמחה במלאכת הצפנת מידע?

בחירת חברה המתמחה במלאכת הצפנת מידע איננה מלאכה קלה, מחיפוש קטן במנועי החיפוש אנו מניחים שנחשפתם אל עשרות חברות ונותני שירות אשר מציעים שירותי הצפנת מידע. יחד עם זאת מרחפת השאלה – "איך בוחרים את החברה הטובה ביותר עבורנו?" החלטנו לרכז עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור בצורה נכונה וחכמה.

  • ניסיון לצד ותק בתחום – אחד הדברים הראשונים עליהם אנו נרצה לשים את הדגש הוא הניסיון לצד הותק של החברה בעולמות הצפנת המידע והסייבר. אנו נרצה לעבוד אך ורק עם חברה בעלת ניסיון ו-ותק בתחום מאחר וחברה זו תדע איך לגשת בצורה נכונה אל המלאכה ולפעול בדרכים יצירתיות במידת הצורך. חברה בעלת ניסיון לצד ותק בתחום הינה חובה ולא בגדר המלצה.
  • מוניטין בתחום – אין מן הנמנע כי חברה אשר צברה לעצמה ניסיון לצד ותק במרוצת השנים צברה לעצמה גם מוניטין בתחום, אנו נרצה לבדוק מה הוא המוניטין של החברה אליה אנו פנינו – האם יש להם מוניטין חיובי או שלילי, האם המוניטין הינו מוניטין במגזר הציבורי, העסקי או שמא במגזר הפרטי. כך נוכל לכוון את עצמנו בצורה נכונה וחכמה יותר אל החברה הטובה ביותר עבורנו.
  • קהל לקוחות – אנו מאמינים כי הדרך הטובה ביותר להכיר חברה היא להכיר את קהל הלקוחות שלה, אנו ממליצים לכם לבדוק מי הוא קהל הלקוחות של אותה חברה, האם ישנם חברות העובדות בנישות דומות אליכם. כמו כן תוכלו לפנות אל קהל הלקוחות שלהם באופן פרטי על מנת לשמוע על ההתקשרות, על הרשמים מן החברה והאם הם ממליצים בתמונה הכוללת על שירותיה של החברה. קהל הלקוחות של החברה בעינינו הינה הדרך הטובה ביותר לקבל תמונה חיצונית ואובייקטיבית על השירות של החברה.
  • המלצות – היום תוכלו למצוא לא מעט המלצות במנועי החיפוש, ברשתות החברתיות השונות – לינקדאין, טוויטר ואפילו בפייסבוק. השתמשו במנועי החיפוש וברשתות החברתיות בצורה חכמה ובתבונה ונסו לגבש תמונה אובייקטיבית לגבי החברה אליה אתם מתכננים לפנות.
  • חוזה מפורט ומסודר – אף אחד מאיתנו לא רוצה להגיע למצב של חילוקים ואי הבנות, על אחת כמה וכמה שאנחנו מדברים על שירותי הצפנת מידע וסייבר. לכן בדקו כי החברה איתה אתם עובדים סוגרת איתכם חוזה מפורט ומסודר לגבי כל ההתקשרות המשותפת, החובות, המחויבויות והזכויות שלכם – כך תדעו מהרגע הראשון למה אתם זכאים, מתי שירות מסוים איננו כלול במסגרת השירותים שלכם ומתי אינכם מקבלים שירות שאכן כלול. ברגע שהכל מעוגן בחוזה מפורט ומסודר אין מן הנמנע שההתקשרות תהיה טובה הרבה יותר.
  • איש קשר בחברה לכל דבר ועניין – אנו נרצה לעבוד אך ורק עם חברה המספקת עבורנו איש קשר בחברה עבורנו לכל דבר ועניין, בדקו כי החברה מספקת עבורכם איש מקצוע אשר זמין עבורכם, מכיר ויודע את המערכות שלכם בצורה הטובה ביותר וכן יודע לתת מענה בעת הצורך. כמו כן, אנו נרצה לעבוד עם חברה אשר מספקת מענה טלפוני גם בשעות הקטנות של הלילה במקרה של תקלות, פרצות אבטחה ורוגלות.

"מהי העלות של אבטחת מידע לעסק שלנו?

אבטחת מידע לעסק שלנו הוא אחד מהדברים החשובים והחיוניים ביותר ותפקידו לשמור על הארגון שלנו, כאשר אנחנו מדברים על עלות של הצפנת מידע ואבטחת מידע לעסק שלנו אנו מדברים על נתון סובייקטיבי. כל עסק ו/או ארגון משלם סכום אחר בהתאם להיקף הניהול שלו, כמות המערכות וכמות המידע הזורם. על מנת לקבל אינדיקציה לעסק שלכם אנו מזמינים אתכם ליצור קשר איתנו לשם אפיון מקצועי והבנת הצרכים של העסק שלכם.

"האם הצפנת מידע חיונית לכל בית עסק?"

אם אנחנו נסתכל על השלושים שנה האחרונות אנו נראה מגמת התקדמות אדירה בכל הקשור לעולמות הטכנולוגיה והמדיה. אנו למדים כי התלות של בני אדם ומשקי בית פרטיים לצד עסקים וארגונים במחשבים איננה נגמרת ואף הפכה לאבסולוטית עם השנים. כמו כן אנו מניחים שיהיה קשה לדמיין את החיים שלנו ללא מחשבים, מדיה והמידע הזורם במהירות. כמו כן לצד כל המידע הזורם במדיה ובמחשבים השונים אי אפשר להתעלם מן הצורך לשמור על המידע הזה ולכן יש לפעול ללא לאות לשם פתרונות אבטחת מידע מתקדמים.

הצפנת מידע הפכה כבר מזמן לחובה ואיננה המלצה, בין קהל לקוחות InfoGuard ניתן למצוא מאות ארגונים קטנים לצד אוניברסיטאות, גופים ממשלתיים ועסקים קטנים וגדולים כאחד. בין קהל לקוחותינו ניתן לראות את: משרד ראש הממשלה, משרד הביטחון, טבע תעשיות, דיסקונט, רשות המיסים בישראל, חברת חשמל, הפניקס, כללית, הראל, הטכניון, אוניברסיטת חיפה, אלביט מערכות, בית חולים רמבם, מרכז רפואי ברזילאי, עיריית רמלה, אמדוקס, AIG, אקו"ם, יינות ביתן, Wobi ועוד מגוון רחב של חברות ועסקים נוספים.

מכך ניתן להסיק כי הצפנת מידע הינה חיונית לכל עסק קטן ו/או גדול ככל שיהיה על מנת לאחסן ולשמור את המידע המתאכסן במדיה ובמערכות המחשוב השונות רחוק מן מזיקים ובידיים טובות.

 

אמרתם הצפנת מידע – אמרתם InfoGuard

InfoGuard כבר מזמן הפכה לביטוי שגור בעולם אבטחת המידע ונחשבת לבחירתם הטבעית של מאות עסקים קטנים, גדולים ואף ארגונים ממשלתיים במדינת ישראל. InfoGuard הינה ספק מוביל של שירותי תוכנה ופתרונות בתחום אבטחת המידע. החברה עובדת ללא לאות ליישום פתרונות טכנולוגים מגוונים לשם אבטחת מידע ארגוני רגיש, ייעוץ והכוונה. החברה מספקת מעטפת מלאה בכל הקשור לעולמות אבטחת המידע ומזמינה אתכם להצטרף אל מאות לקוחותיה המרוצים. InfoGuard בעלת מוניטין וניסיון רב שנים בכל הקשור לביצוע סקרי סיכונים ובדיקות חדירה בקרב אלפי ארגונים ברחבי הארץ ובעולם. InfoGuard מייצגת במדינת ישראל ובעולם מגוון רחב של יצרני מוצרים טכנולוגיים בעולמות האבטחת מידע והסייבר ומשלבת אותם ללא לאות בפתרונות אבטחת מידע של לקוחות החברה.

אמרתם הצפנת מידע – אמרתם InfoGuard.