שרותי ייעוץ סייבר

 

InfoGuard מובילה בתחום האבטחה באינטרנט, משקיעה מאמצים רבים כדי להישאר צעד אחד לפני איומי סייבר ומקנה ללקוחותיה ביטחון ואת אפשרויות ההגנה החדישות והטובות ביותר.

אינפוגארד: “הגנה על מידע רגיש זו המומחיות שלנו”

אנו מציעים ללקוחותינו מבחר רחב של טכנולוגיות המתקדמות והאיכותיות בארץ ובעולם, ביניהם:

Acunetics ,Cyberoam, מנגנוני הזדהות חזקה, מערכות סקירת הרשת הפנימית בארגון וכדומה.

השירותים והטכנולוגיות שמציעה אינפוגארד בתחום הסייבר מכסה מגוון רחב של נושאים פוטנציאליים ופועלת על ידי מתן הפתרון המלא ביותר. לארגונכם יסופקו מודעות והגנה מתמשכות.

שירותי הזדהות חזקה והסייבר שפותחו מספקים הגנה פעילה מפני פרצות לנתונים והתקפות סייבר:

  • הכרה וניסיון יום יומי עם האיום בעולם הסייבר.
  • הנדסת מערכת והתאמת פתרונות כוללים לזרימת המידע.
  • מענה לפרויקטים לאומיים ומקומיים.
  • יכולות מולטי-דיציפלינריות.
  • מוצרים ופתרונות: שו”ב סייבר, מנוע היתוך סייבר.
  • התאמת פתרונות ייעודים לניתוח מידע.
  • בנית מערך הרשאות מתאים למבנה המרכז והממשקים השונים.

חשוב לזכור, בימינו צצים יותר ויותר איומים וכך כל ארגון/חברה נמצאים תחת איום והינם פגיעים להתקפות וחדירות. על ידי שימוש בטכנולוגיות, מיפוי מידע, הזדהות חזקה, נהלים ומדיניות בעלי אופי חדשני, אתם מציבים את החברה שלכם לפני המתחרים בכך שאתם מראים ללקוחותיכם שהבטיחות שלהם הינה הדאגה העיקרית שלכם, כך שפרטים שלהם יהיו מוגנים בצורה הטובה ביותר ולקוחותיכם יקבלו את רמת האבטחה הגבוהה ביותר.

לקבלת מידע נוסף על שירותי הסייבר של InfoGuard, נשמח אם תיצרו אתנו קשר וכך נוכל לספק לכם הסבר מעמיק על כלל השירותים והטכנולוגיות שחברת InfoGuard מציעה ללקוחותיה בהתאם לצרכים ודרישות הלקוח.

הזדהות חזקה

בשביל ליצור סביבת עבודה וירטואלית, הרבה יותר בטוחה ממה שאנחנו מכירים היום, לא צריך ללכת רחוק מדי. אם יש אלמנט מפתח אחד שאיתו אתם יכולים לשנות לגמרי את התמונה ולאפשר לעצמכם לחיות בסביבת עבודה עם מינימום סיכונים בעולם הסייבר, מדובר על היכולת לבצע הזדהות חזקה בכניסה לכל אחת ממערכות הארגון שלכם. זו היא משימה אותה אתם צריכים לתרגל ולתחזק בקצב קבוע, בכדי לגרום לכל העובדים בעסק שלכם להבין את המשמעות לטווח הארוך של יכולות להזדהות חזקות. גם אם מדובר על העברה של תכנים פשוטים יחסית, רצוי לא לחשוף את העסק שלכם לניסיונות דיוג מסוכנים. ועל כן, מומלץ לפנות לעזרת אנשי מקצוע מיומנים, כמו אנשי הצוות המקצועיים של חברת אינפוגארד, בשביל לקבל את כל הכלים המתקדמים ביותר לאבטחת העסק שלכם.

שירות הזדהות חזקה לעסקים גדולים

טכניקות הזדהות חזקה, קיימות בשפע בכל מיני דרכים ובכל מיני צורות. זו היא יכולת מקצועית ברמה הכי גבוהה שיש, אותה אתם חייבים לתרגל כאמור, בשביל להביא לידי הצלחות מרחיקות לכת. אבל, דווקא אם אתם מודעים ליכולת הבעייתית של צורות הזדהות חדשות לשמור על פרטי המידע החשובים של העסק שלכם, אין זה אומר שאתם יודעים באמת איך להתמודד עם הבעיה. הפתרון הכי טוב שאפשר למצוא על מנת להתמודד עם ניסיונות פישינג מסוכנים, או ניסיונות פריצה למערכות החברה שלכם, הוא יצירת תוכן מעניין ואיכותי, בנוגע לשירותי הזדהות חזקה. בין שמדובר על הרצאות אורח של אנשי חברת סייבר, ובין שמדובר על תרגילים לכל אחד ואחת מאנשי הצוות בחברה שלכם – ברגע שאתם מחליטים לשים את הדרישה המקצועית לבצע הזדהות חזקה, בראש סדר העדיפויות של החברה שלכם, אתם מסוגלים להגיע לתוצאות מדהימות ולאפשר לעצמכם לנהל את החברה או הארגון, בראש שקט. מתוך הצורך הזה, ולאור ניסיון רב שנים, מנהלים רבים בוחרים לפנות לעזרת חברות אבטחת מידע – איתן ניתן לבסס יכולות הזדהות חזקה ולהעביר לכל צוות העובדים מסר אחיד וברור.

עובדים רבים, פרצות רבות

ככל שיש לכם יותר עובדים בבית העסק, כך גדל הסיכוי שתמצאו את עצמכם מתמודדים עם אירוע פריצה דליפה של מידע. ברגע שתרצו לשים סוף לתופעה, יש לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת אינפוגארד, איתם תוכלו ליצור אסטרטגיית הזדהות חזקה אשר תלווה את בית העסק שלכם לאורך שנים.