FileCatalyst – Fast file transfer technology

HS FileCatalyst Logo

כעת, יותר מתמיד, עומדים בפני עסקים אתגר גדול: הם זקוקים לפתרון לשיתוף קבצים במהירות. עם זאת, לא כל פתרונות שיתוף הקבצים המהירים מעבירים את הקבצים שלך באותה מהירות. גודל הקובץ, מיקומי נקודות הקצה, הנתיב, ההתקנים, חומות האש, מערכות הרשת וצרכי ההצפנה יכולים כולם להגביל את מהירות הקובץ שלך.

What is Fast File Transfer ?

העברת קבצים מהירה מציעה יעילות ופרודוקטיביות מוגברים באמצעות שימוש בטכנולוגיית האצת העברת קבצים. פתרונות האצת העברת קבצים מעבירים נתונים באמצעות פרוטוקולים מותאמים אישית, הנבנים לרוב על גבי UDP, ובמקום שיטת ה-TCP המסורתית. פתרונות העברת קבצים מהירים מאפשרים את המהירות והזריזות של UDP ו-TCP עם מופחת עיכובים ואמינות מוגברת.

בנוסף, העברת קבצים מהירה יכולה לבצע העברות ארכיון בודדות שבהן ניתן לדחוס מספר קבצים לארכיון בודד ולהעביר אותם באמצעות קובץ בודד. לאחר מכן קובץ זה נפרק אוטומטית עם הגעה ליעדו. ניתן להשתמש במספר חיבורי רשת כדי לשלוח קבצים נוספים בבת אחת לאורך תהליך ההעברה.

פתרונות העברת קבצים מהירה אמורים להיות מסוגלים גם להשתמש בתכונת הזרמת ספרייה המאפשרת למשתמשים להתחיל את העברת הקבצים באופן מיידי. זה בעצם מאפשר למשתמשים להתחיל לשלוח קבצים לפני ריצה דרך הספרייה כולה. ברגע שמתגלה קובץ אחד, העברת הקבצים מתחילה. במהלך אותו תהליך העברת קבצים וכאשר UDP אינו אפשרי עקב הגבלת רשת, מתחילה העברת קבצי TCP מרובת זרם אשר שולחת חלקים מרובים של הקובץ על פני זרמי TCP מרובים.

Send Large Files Faster

טכנולוגיה מבוססת UDP מאפשרת העברות קבצים מהירות פי מאות מ-FTP מסורתיות עם מהירות שיתוף קבצים העולה על 10 Gbps.

לדוגמה, באמצעות פרוטוקולי העברת קבצים סטנדרטיים, העברת קבצים של 1 TB מלונדון לונקובר עשויה להימשך למעלה מ-27 ימים. עם פתרון מהיר להעברת קבצים, אותה העברה אורכת רק יום אחד. העברת קבצים מהירה מטפלת בכמה בעיות מרכזיות שפתרונות העברת קבצים רגילים לא יכולים, כולל שימוש יעיל יותר ברוחב פס וביצוע תהליכי העברת קבצים בצורה מדויקת יותר. פתרונות העברת קבצים מהירה מתמודדים בצורה יעילה הרבה יותר גם עם העברת קבצים גדולים והעברת קבצים למרחקים ארוכים.

לצוות HelpSystems חשוב שארגונים יקבלו את הכלי המהיר ביותר להעברת קבצים גדולים. תמיד תהיה רמה מסוימת של דאגה לגבי הגודל של קבצי נתונים גדולים וכמה זמן ייקח להעביר אותם. כדי להשיג את ההעברות המהירות ביותר עבור קבצים גדולים, פתרונות העברת קבצים מהירים רבים משתמשים בפרוטוקולים המטפלים בגדלי קבצים קיצוניים. חלקם, כמו FileCatalyst, משתמשים באמצעים חזקים להעברת קבצים קיצונית. זה מאפשר לארגונים להעביר כמות גדולה של נתונים במהירות, כולל על פני מרחקים גדולים מהרגיל, וזה אופטימלי עבור כל ארגון שבאמת מחפש את הפתרון המהיר ביותר להעברת קבצים גדולים.

Benefits of Secure Accelerated File Transfer

העברת קבצים מואצת יכולה לסייע בהעברת נתונים גדולים, קבצים עשירים במדיה, מסדי נתונים ועוד, מה שיחסוך זמן וגם יבטיח העברת קבצים בטוחה ומאובטחת. זהו נושא קריטי במיוחד מכיוון שארגונים משקיעים יותר מאמצים בהגדלת הפרודוקטיביות והפיכת שיתוף הפעולה הבינלאומי לקל יותר. כמה דרכים שבהן העברת קבצים מואצת עוזרת:

  1. העברת קבצים מואצת היא, במילים פשוטות, שיטה מהירה יותר להעברת קבצים, גדולים או קטנים. במילים אחרות, לארגונים תהיה את היכולת להעביר מערכי נתונים גדולים להפליא מבלי לדאוג לחוות פיגור בזמן במהלך ההעברה.
  2. בגלל המהירות שבה קבצים מועברים, הפרודוקטיביות גדלה רק על ידי הפחתת הזמן המושקע בהמתנה לקבלת קבצים או לשלוח אותם.
  3. יכולות ניטור והודעות דואר אלקטרוני מבטיחות שקבצים לא יאבדו.
  4. שיתוף פעולה בינלאומי נעשה קל מאוד עם העברת קבצים מהירה. בכל מקום שאתה נמצא בעולם, פתרונות העברת קבצים מהירים יכולים לעזור להשלים את המטרות של הארגון שלך.
  5. פתרונות העברת קבצים מהירה מציעים דרך אמינה הרבה יותר להעברת מערכי נתונים גדולים, ומפחיתים את תדירות ההעברות הכושלות. בנוסף, העברות שנכשלו יתחדשו מהמקום שבו הפסיקו לאחר המשך.
  6. פתרונות העברת קבצים מואצים מתוכננים לעבוד עם נתונים גדולים ואין להם מגבלות על גודל הנתונים.

Fast File Transfer Solutions by HelpSystems

מהירות היא המומחיות שלנו. לא רק FileCatalyst ו-GoFast הם כלים חזקים להעברת קבצים מהירה, אלא שהם פועלים במיוחד ככלים לשליחת קבצים גדולים במהירות. בנוסף, פתרונות שיתוף הקבצים המהירים שלנו מעבירים את הנתונים שלך בצורה מהימנה עם הפעלה מחדש של נקודות ביקורת ובדיקות תקינות, הצפנת AES סטנדרטית בתעשייה של 256 סיביות, זרימת עבודה של שידור ושילוב פתרונות ניהול יישומים ניידים (MAM), כמו גם אינטגרציה עם דפדפני אינטרנט וספקי אחסון בענן. כל אחד מהרכיבים הללו עוזר ליצור את הסביבה להעברת הקבצים המהירות ביותר. אם רק קובץ אחד מתוך 100 השתנה, אין צורך לשלוח מחדש את כל 100 הקבצים. פתרונות העברת הקבצים המואצים שלנו יכולים לזהות אם זה המקרה ולהפחית את כמות הנתונים הדרושים העברה וכן את הזמן שלוקח לביצוע העברת הנתונים.

HS FileCatalyst Logo

FileCatalyst הוא פתרון חזק להעברת קבצים מואץ שיספק גם את הדרוש לארגוני האבטחה לאורך פעולות העברת הקבצים המהירה שלהם.

כשמדובר בהעברת קבצים מהירה, ארגונים דורשים פתרונות זריזים המאפשרים העברת קבצים במקביל לתהליך הקידוד. מה שהופך את FileCatalyst לשימושי עוד יותר הוא היכולת שלו לנהל העברות בכמות גדולה ואופטימיזציה של רוחב הפס. לסירוגין, FileCatalyst הוא פתרון ידידותי לענן, ומשלב את Amazon S3, Microsoft Azure וכל פלטפורמת מחשוב ענן המשתמשת במודל BYOL (Bring Your Own License), כמו גם כלי שיתוף פעולה פופולריים כמו Dropbox.

GoFast הוא פתרון יעיל להעברת קבצים מואץ המופעל על ידי טכנולוגיית FileCatalyst שיכול לספק לארגונים ערך רב. מעבר לכך, GoFast מובנה בתוך GoAnywhere MFT. עבור כל צרכי ה-MFT שלך, GoFast מספקת את הטבות העברת קבצים מהירה המסייעת לארגונים לייעל את העברת הקבצים מכל מקום בעולם.

פתרון זה יכול להעביר נתונים במהירות על ידי שימוש בערוצי UDP קלים לשידור מנות נתונים בין לקוח לשרת. ליתר דיוק, לפני ההעברה, ערוצי בקרת SSL/TLS נוצרים באמצעות TCP בין השרת ללקוח. קבצים מחולקים לחלקים ומועברים בערוצי UDP אלה.

GoFast מבטיחה אספקה, משתמשת בהצפנת AES ודוחסת קבצים לשימוש אופטימלי ברוחב הפס.

Learn More About GoFast