FileCloud Solution

סנכרון וגישה מרחוק

גישה מאובטחת לנתוני הארגון שלך מכל מקום באמצעות כל מכשיר – ללא VPN . מוצר FileCloud מציע דרכים רבות לגשת לקבצים של הארגון שלך באופן מאובטח: דפדפן אינטרנט, לקוח סינכרון, כונן וירטואלי ממופה, יישומים לנייד, WebDAV ותוספות דפדפן.

למידע נוסף על גישה מרחוק ותכונות סינכרון

ניסיון חינם | צור קשר

שיתוף קבצים מאובטח וגיבוי

שתף את הקבצים שלך בקלות ובאופן מאובטח על ידי יצירת קישור למיקום ציבורי או פרטי. ניתן להגן על שיתוף ציבורי באמצעות סיסמה, שיתופים פרטיים מאובטחים עם חשבון FileCloud .

באפשרותך להעביר קבצים בצורה מאובטחת או להגדיר מרחב שיתוף פעולה עבור קבצים הקשורים לפרוייקט. בנוסף לסנכרון קבצים באופן אוטומטי, ניתן גם גיבוי תיקיות ספציפיות ב-Windows, Mac או Linux Desktop או ישירות ל-FileCloud . באפשרותך לאפשר ל-FileCloud Server לטפל בפרטים או להגדיר לוח זמנים כאשר ברצונך לבצע גיבוי.

למד על שיתוף קבצים ועל גיבוי

ניסיון חינם | צור קשר

אינטגרציה מלאה ל-NTFS ו-Active Directory

הבאת גישה מאובטחת מרחוק לתיקיות רשת קיימות וספריות ביתיות למשתמש.

במידת הצורך, באפשרותך לאסור על משתמשים לשלוח ולשלוח נתונים ברשתות משותפות או ציבוריות, כאשר התקני המחשוב שלהם מחוברים ישירות לרשת הפרטית.

FileCloud מכבד הרשאות והרשאות קיימות של Microsoft NTFS.

למידע נוסף על שילוב של FileCloud NTFS ו-AD

ניסיון חינם | צור קשר

אינטגרציה עם תוכנות Office ו-Outlook

באפשרותך לפתוח, לערוך ולשמור קובצי Office המאוחסנים ב- FileCloud ישירות מהדפדפן שלך. FileCloud משפר את שיתוף הפעולה של Microsoft Office עם DocIQ, עוזר בזמן אמת המציג מידע רלוונטי וקונטקסטואלי

באותו חלון כמו מסמך Microsoft Office. עם Plug In Outlook של FileCloud אתה יכול להעלות קבצים מצורפים באופן אוטומטי ולשתף אותם כקישור בהודעות דוא”ל. באמצעות הרחבות Office FileCloud, באפשרותך לפתוח, לערוך ולשמור קבצים ל-FileCloud ישירות מ-Word, Excel ו-PowerPoint.

למידע נוסף על אינטגרציה עם תוכנות Office ו- Outlook

ניסיון חינם | צור קשר

כלי ניהול רבי עוצמה

ניהול אלפי משתמשים ומיליוני קבצים באמצעות כלי ניהול רבי עוצמה. מרכז השליטה של מנהל המערכת מספק מגמות שימוש, גישה לפי מיקום גיאוגרפי, מידע רשיון והתראות על עדכוני מערכת . FileCloud מספק כלים להתאמה אישית UX, להחיל מדיניות גלובלית, ליצור זרימת עבודה מותאמת אישית, לפקח ולבדוק את הפריסה. כלי הניהול ניתנים גם לניהול של מספר רב של אתרי משנה .

למידע נוסף על כלי הניהול של FileCloud

ניסיון חינם | צור קשר

חשבונות לקוח חינם – ללא הגבלה

למה לשלם מחיר מלא (דמי רישיון) עבור הלקוחות והשותפים? FileCloud מציעה חשבונות ‘חינם’ עבור הלקוחות והשותפים שלך, שיש להם גישה מוגבלת (באינטרנט בלבד) לקבצים משותפים.

למידע נוסף על חשבונות לקוחות בחינם

ניסיון חינם | צור קשר

אבטחה

שיטות להגן על הנתונים מפני איומים מתעוררים עם כלים של FileCloud הצפנה מתקדמת (AES 256 סיביות). תיקני התעשייה הנוכחיים בהצפנה משמשים להעברה (SSL / TLS) ולאחסן את הנתונים שלך בצורה מאובטחת. אתה גם מקבל תמיכה לאימות דו שלבי, אנטי וירוס אוטומטי לסריקה של קבצים, זיהוי כופרה, מניעת דליפת נתונים והגדרה גמישה וקלה של מדיניות אבטחה.

למידע נוסף על האבטחה של FileCloud

ניסיון חינם | צור קשר

אפשרויות מיתוג White Label

FileCloud מביא את המותג שלך למרכז. אתה יכול להפעיל את FileCloud על תחומים מותאמים אישית, ולהתאים אישית כמעט הכל, כולל לוגו, תמונת רקע, גופנים, תקשורת דוא”ל, ותנאים והגבלות.

למידע נוסף על יכולות המיתוג של FileCloud

ניסיון חינם | צור קשר

מאפיינים מתקדמים

עבור שימוש ופריסה בקנה מידה גדול, FileCloud מציעה תכונות מתקדמות רבות, כולל רב אתרי משנה, שכפול אתרים, זמינות גבוהה, וגיבוי שרת אוטומטי. FileCloud מציעה אוטומציה של תהליכי עבודה, ממשקי API ושילוב של מערכות צד שלישי כדי לאפשר דרישות מותאמות אישית .

למידע נוסף על התכונות המתקדמות של FileCloud

ניסיון חינם | צור קשר

תוצר מקומי גולמי

פתרון שיתוף הקבצים הארגוני הראשון ופלטפורמת הסינכרון לתמיכה ב-GDPR בעננים פרטיים, היברידיים וציבוריים. FileCloud מציעה הגדרות פרטיות עבור הסכמת המשתמש, מדיניות מפורטת ותוכניות הפרה עבור נתוני לקוחות, זכות גישה, גמישות של פריסה וחיפוש דפוסים.

למידע נוסף על תאימות ל-FileCloud GDPR

ניסיון חינם | צור קשר

תקנות – רגולציה

ארגונים רבים צריכים לשמור על סטנדרטים מחמירים של תאימות תוך כדי עבודה עם מידע רגיש ביותר. עם הגברת התקנות והמורכבות של תהליכים עסקיים, כל הטעיה של קבצים מגדילה את הסיכון לעונשים רגולטוריים, אשר עלולים להשפיע על המוניטין העסקי ולגרום לעונשים כספיים משמעותיים. FileCloud מפשט את ניהול הנתונים על ידי הגדרת מדיניות לניהול מחזור חיי מסמכים אוטומטי, כולל שימור קבצים וארכיונים.

למידע נוסף על כלי הניהול של FileCloud

ניסיון חינם | צור קשר