אבטחת סייבר בעידן הדיגיטלי

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם:

  הגנה על מידע רגיש במרחב הדיגיטלי נשמח לעמוד לשירותכם!

   העידן בו אנו חיים הוא עידן דיגיטלי, עידן בו הכל ממוחשב ומידע רב זורם אי שם בענן (ברשת האינטרנט) עסקים היום מתקיימים ב-100% על מידע דיגיטלי, ומעבירים אותו במייל או באמצעים אחרים בתוך הארגון או מחוצה לו. זה נוח יותר, פשוט יותר ויעיל יותר וזה מאפשר לעסקים להתנהל בצורה חכמה יותר. אך עם כל דבר טוב, מגיע גם משהו פחות טוב ובכל מה שקשור למידע דיגיטלי יש את סיכוני הסייבר שמרחפים מלמעלה. לוחמת סייבר היא היום מונח מוכר ולא רק בתחום הצבאי אלא גם האזרחי והעסקי מהסיבה הפשוטה – עסק יכול היום לסיים את דרכו בגלל התקפת סייבר ומידע רב יכול להיחשף או להיעלם והנזק אדיר.

   סיכוני סייבר שונים

   אז למה עסקים צריכים אבטחת סייבר? מכיוון שיש לא מעט סיכונים שהם מתמודדים איתם בעידן המודרני. סיכונים כאלו יכולים להיות רוגלות שמושתלות במערכת המיחשוב של העסק, עוקבות אחריו ושואבות ממנו מידע, מידע שיכול להיות בשימוש למטרות סחטניות, פליליות או עבור המתחרים, סיכונים כאלו יכולים להיות פריצה למידע ושינוי שלו כך שייגרם לעסק נזק משמעותי, הם יכולים להיות גניבה של מידע ושימוש בו או השמדה של מידע מה שעלול להשאיר את העסק בבעיה גדולה אם אין לו גיבוי וכמובן החדרה של וירוסים ונוזקות שונות שעלול לפגוע בציוד מיחשוב.

   לאיזה עסקים מיועדת אבטחת סייבר?

   חברת אבטחת מידע או בשמה השני חברת אבטחת סייבר, מיועדת כמעט לכל עסק היום מכיוון שלכל עסק אפשר לעשות סקר סיכוני סייבר ולגלות שהוא חשוף לכאלו והנה כמה דוגמאות לעסקים ולנזקים שעלולים להיגרם להם מתקיפת סייבר:

   • בנקים – בנקים מחזיקים המון מידע פיננסי. פריצה אליהם עלולה לעשות שינויים בחשבונות בנקים, עלולה להעלים מידע וכמובן, עלולה להסתיים בגניבה של כסף על ידי העברה שלו לגורמים שונים.
   • עסקי מסחר – עסקים שמוכרים סחורה חייבים היום אבטחת קבצים מכיוון שבקבצים הללו יש את כל המידע העסקי שלהם. יש את המלאי ויש את החשבוניות, יש את פרטי הסחורה ומידע רב שאם הוא ייגנב, ייעלם או יינזק בדרך כלשהיא, הנזק יהיה עצום.
   • משרדי עו”ד ורו”ח – משרדים כאלו מחזיקים במידע רב על הלקוחות שלהם, מידע שיכול להיות גם אישי, עסקי או אחר. הם מחזיקים במסמכים שונים שהחשיבות שלהם לדיון המשפטי קריטית, ואם הם ייפגעו קשה יהיה לאמוד את הנזק.

   חברת אבטחה מקצועית

   חברת אבטחת סייבר מקצועית תהיה שומר הראש של העסק. היא תבחן את הסיכונים השונים מולם הוא עומד והיא תמצא פרצות אבטחה, תתקין את ההגנות הדרושות ותעקוב אחר האיומים שמשתנים כל הזמן. חברה אבטחת סייבר מקצועית תספק לכם את השקט הנפשי לו אתם זקוקים בעסק, בכדי שתוכלו להמשיך ולעשות את העבודה שלכם על הצד הטוב ביותר.

   בניית אתרים לאוס מדיה ואינטראקטיב
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
   This site is registered on wpml.org as a development site.