אינפוגארד בעיתונות

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם:

  הגנה על מידע רגיש במרחב הדיגיטלי נשמח לעמוד לשירותכם!

   ב2015 על כל מנכ”ל בכל ארגון להגדיר לעצמו מהו “חדר הילדים” שלו

   עופר דה פיצו’טו מנכ”ל אינפוגארד מסביר שכמו שבכל בית יש סלון, חדר שינה , מטבח וגם חדר ילדים, וכל בעל משפחה יעשה הכל כדי שהחדר המוגן ביותר בבית יהיה חדר הילדים שלו, כך האנלוגיה ברורה: על כל ארגון להגדיר מהו “חדר הילדים” שלו ועליו להגן בצורה הטובה ביותר.

   לקריאת הכתבה בעיתון מנהיגים לחץ כאן>>>


   “יש להשקיע משאבים להתמודד מול הגורם האנושי”

   אהוד אברהמי, מנהל תחום סייבר וניהול סיכונים ב-InfoGuard מקבוצת עידור, אמר כי “יש שלושה סוגי אירועי אבטחה: מתקפות מבחוץ, מבפנים ודלף מידע בשוגג. כל החברות משקיעות משאבים רבים בהגנה פריפריאלית, אלא שרוב ההתקפות מקורן פנימי”. הוא ציטט נתון של גרטנר (Gartner) לפיו המקור של 75% מהמתקפות הוא פנימי והוסיף כי צריך להשקיע בהן, לצד ההגנה הפריפריאלית. “יש להשקיע משאבים בתחום, לקבוע מהו מידע ארגוני מסווג ורגיש, לשלוט על המידע הזה, להצפינו במידת הצורך”.

   לקריאת הכתבה באנשים ומחשבים בנושא אבטחת מידע לחץ כאן>>>


   ניסיון הסחיטה בלאומי קארד I עופר דה-פיצ’וטו, מנכ”ל אינפוגארד: “הדרך להגנה על המידע הארגוני הרגיש עוברת דרך הצפנתו”

   “למרות מאות פריצות ואירועי סייבר מחוץ לארגון ומתוכו, עדיין ממשיכים ארגונים רבים להשקיע משאבים ניכרים בפתרונות אבטחת מידע היקפיים, במקום להשקיע את מאמציהם בהגנה על המידע עצמו”, כך אמר עופר דה-פיצ’וטו, מייסד ובעלים של קבוצת עידור ומנכ”ל אינפוגארד (InfoGuard), המתמחה ביישום והטמעה של פתרונות להגנה על מידע ארגוני רגיש, בעקבות החשיפה של ניסיון הסחיטה בחברת כרטיסי האשראי לאומי קארד.

   לקריאת המאמר המלא לחץ כאן>>>


   שלוש תובנות למנכ”ל: כיצד תגן על המידע הארגוני הרגיש שלך?

   מאמר מקצועי שכתב עופר דה-פיצ’וטו, מנכ”ל אינפוגארד המתמחה ועוסקת בפתרונות סיווג והגנה על מידע ארגוני רגיש, ופורסם במגזין “אנשים ומחשבים”. המאמר עוסק בהבנה של הצורך בסיווג מסמכים ומידע רגיש, ובעשה ואל תעשה על מנת להגן על מסמכים ומידע סודי בארגון.

   לקריאת המאמר המלא בנושא סיווג והגנה על מידע רגיש>>>


   אהוד אברהמי מונה למנהל תחום סייבר וניהול סיכונים באינפוגארד

   אהוד אברהמי מונה למנהל תחום סייבר וניהול סיכונים בחברת אינפוגארד מקבוצת עידור. אברהמי, בעל רקע רב בתחום אבטחת המידע, יוביל את הפעילות העסקית והמקצועית של החברה.

   עופר דה-פיצ’וטו, מנכ”ל הקבוצה, אמר כי “קיבלנו החלטה להפריד את פעילות אבטחת המידע שלנו לחברה נפרדת בקבוצה עקב מגמת הגידול בפעילות והביקוש לפתרונות אבטחת מידע בקבוצה. בחברת בת נפרדת נוכל להתמקד ולהתמחות בפתרונות סייבר , הצפנת מידע וייעוץ בתחומי רגולציה, תקנים , ניהול סיכונים וסייבר. אברהמי הוא האדם הנכון במקום הנכון להוביל את הפעילות הזו אצלנו”.

   לקריאת הכתבה על המינוי לחץ כאן>>>

   בניית אתרים לאוס מדיה ואינטראקטיב
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
   This site is registered on wpml.org as a development site.