הצפנה

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם:

  הגנה על מידע רגיש במרחב הדיגיטלי נשמח לעמוד לשירותכם!

   פרטי הזיהוי של מנויי אתר הבגידות אשלי מדיסון, המסמכים של הסוכנות לבטחון לאומי, נתוני הפקולטה למתימטיקה, הקובץ עם נתוני ביטוחי החובה של אזרחי ישראל, ועוד , ועוד……נגנבו!

   אם הנתונים האלה היו מוצפנים גם בעקבות פריצת האקרים וגניבת הנתונים לא ניתן היה לחשוף אותם.

   זו הסיבה שאנחנו כאן.

   InfoGuard מספקת פתרונות הגנה והצפנה על כל סוג של מידע ובכל מקום בו הוא נמצא.

   הצפנה – זה מוצר אבטחת מידע בסיסי!

   אם המידע הרגיש שלך מוצפן, גם פריצה לתוך מאגר המידע המרכזי שלך לא תוכל לגרום כל נזק.

   אם יש משימה אחת, בעלת משמעות לטווח הארוך, אותה כל איש עסקים רוצה להשלים כבר בשלבים הראשונים להקמת הסטארט אפ שלו, מדובר על יצירת אחסון מאובטח של כל הקבצים הכי חשובים של בית העסק. מערך אבטחת מידע מושלם, הוא מערך אבטחה שמבוסס על יכולות הצפנה מתקדמות, אשר מטשטשות את הגישה אל מסמכים חשובים בתוך העסק. זאת, בשביל להקשות על פעולות זדוניות וניסיונות פריצה שונים. יכולות הצפנה חזקות ומקצועיות במיוחד, מבוססות על ידע בעולם המחשוב ומחייבות פנייה לעזרה של צוותים מקצועיים בתחום אבטחת המידע. אם גם אתם מעוניינים ליצור סביבת עבודה בטוחה, ניתן לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של אינפוגארד, בשביל לקבל שירותי הצפנה מתקדמים מאנשי אבטחת מידע שחיים ונושמים את התחום.

   חשיבותה של הצפנה איכותית – לא מתגלה אלא במקרה אסון

   מערך הצפנה, הוא מערך אשר חולש על כל תחומי העיסוק של החברה או הארגון שלכם, ומאפשר לכם לצאת מנקודת הנחה שכל ההתכתבויות, התכנים, הקבצים והקישורים שעוברים בין עובדים שונים בתוך הארגון, הם תכנים בטוחים אשר ניתן לעשות בהם שימוש בכל עת. בין שמדובר על ישיבת צוות של אנשי ההנהלה, ובין שמדובר על חוזים סודיים בין ספקים ונותני שירות, אתם לא רוצים למצוא את עצמכם במצב שבו המידע זולג החוצה בגלל קושי של מערכת הצפנה.

   בעלי העסקים שהתמודדו עם אתגרים וניסיונות פריצה למערכות חשובות בעבר, הם האנשים הראשונים שמוכנים להשקיע זמן ומחשבה ביצירת מערכת הצפנה חזקה. בעיקר מפני שהם מבינים את החשיבות של מערכת הצפנה, כמוצא אחרון כאשר הארגון כולו נמצא תחת מתקפה של גורמי סייבר עוינים. כמעט כמו בכל תחום אחר בעולם אבטחת המידע, גם השימוש ביכולות הצפנה מתקדמות זוכה לתשומת ליבם של לקוחות רק לאחר שנמנע אירוע מסוכן לחברה. וזה הוא האתגר במידה מסוימת: האם אתם מוכנים לשלם כסף בשביל למנוע אירוע מסוכן לחברה? רוב בעלי החברות יענו באופן חיובי, רק כדי למנוע היתכנות של אירועים מסוכנים למותג אותו הם מנהלים.

   מתכוננים מראש ושומרים על הבית המקצועי בעזרת הצפנה מקצה לקצה

   אם אתם בוחרים לקחת אחריות על העסק שלכם, לשמור את כל המידע החשוב שלכם תחת הצפנה ולהבטיח שיש לכם על מי לסמוך, אתם יכולים לצאת לעבודה בראש שקט. כל מה שנותר לכם לעשות הוא לפנות לעזרת הצוות של חברת אינפוגארד ולבקש לעצמכם את מערכת ההצפנה המתאימה ביותר לחברה ולמוצר שלכם.

   הצפנת נתונים

   כל בית עסק, חברה ואפילו ארגון ציבורי, הם גופים אשר מחזיקים מידע ששייך לציבור ומידע אותו הם מעוניינים לשמור קרוב לחזה בשביל לשמור על יתרון יחסי אל מול המתחרים. היכולת ליצור מרחב דיגיטלי בטוח להעלאה של קבצים מסווגים, היא עניין שהולך ומשתכלל עם השנים, ובהחלט משנה את האופן שבו מנהלים בארגונים בוחרים להסתכל על שירותי אבטחת מידע כמו הצפנת נתונים. ברגע שחוויתם פעם אחת ניסיון של גניבת מידע, ברור לכם שבעתיים מדוע מדובר בתהליך חשוב מאוד שאתם חייבים לבצע בעסק. למידע נוסף, ניתן לפנות לעזרת אנשי הצוות של חברת אינפוגארד, בשביל לקבל את השירותים המותאמים ביותר לצרכים שלכם.

   השקעה ששווה לכם שקט נפשי – הצפנת נתונים סודיים לבתי עסק

   העבודה על תהליך הצפנת נתונים היא לא עניין של מה בכך, במיוחד כאשר אתם עובדים על פיתוח חדשני. תהליך התקנת נתונים מחייב ידע בעולם המחשבים, אך גם ניסיון והכרות עם עולם הסייבר ההתקפי. ברגע שאתם מצליחים לפענח את מערך הסייבר הפוטנציאלי לתחום הפעילות שלכם, ניתן לבצע הצפנת נתונים אשר תוכל לעמוד איתנה אל מול כל ניסיון פריצה וכך לשמור על האינטרס של בית העסק שלכם.

   את שירותי ההצפנה אתם יכולים להתאים גם להיררכיית התפקידים בתוך החברה שלכם, בשביל לצמצם את החשיפה למסמכים רגישים בקרב עובדים זוטרים שיש להם השפעה מינימלית על פעילות החברה. אלו הן החלטות אותם אתם רוצים לקחת, רק על בסיס ניסיון מושכל ועל הבנה אמתית של תהליך ההצפנה על כלל השפעותיו בהווה ובעתיד. ועל כן, חשוב לבצע פילוח מידע מהימן, בשביל להבין מה הוא היקף השימוש הקבוע של בית העסק שלכם.

   הצפנת מידע – בחירה נכונה ואחראית שתציל אתכם בעתיד

   כל תהליך העבודה על הצפנת הנתונים לבתי עסק, הוא תהליך עבודה מקצועי אותו מבצעים אנשי סייבר בעלי ניסיון רב שנים בתחום. מתוך הכרות עם הצרכים של שוק המחשוב הלאומי, אנשי סייבר מסוגלים ליצור תכנית עבודה שמתאימה לכם, וכך להבטיח שהתהליך עונה על כל הדרישות. בעזרת הצוות המקצועי של חברת אינפוגארד, תוכלו להבטיח שיש לכם ביד מערכת הצפנת מידע מתקדמת, שעונה בדיוק רב על כל הצרכים שלכם וכך גם שומרת לטווח הארוך על העסק שלכם.

   הצפנה ופענוח

   חלק עצום מהעבודה עם מערכות מחשוב מבוסס על היכולת שלנו, לבצע אחסנה מאורגנת למדי של מידע בכמויות גדולות, מבלי לאבד תכנים חשובים. מערכות מחשוב חזקות מחזיקות היום מידע יקר ערך של חברות, ארגונים ציבוריים ופרטיים, ואפילו של לקוחות פרטיים. החל מפרטי חשבונות הבנק של כולנו בעד למידע אישי ורפואי, מחשבים מחזיקים את כל החומר שבזכותו אנחנו חיים חיי רווחה מודרניים. כדי לשמור על כל המידע ולמנוע מצב של שימוש לרעה במידע אישי, יש צורך לבצע תהליכי הצפנה ופענוח של חומרים אותם מחזיקות חברות לשימוש מסחרי. בעזרת ניסיון מקצועי ויכולות טכנולוגיות מתקדמות, חברת אינפוגארד מספקת שירותים מקצועיים לכל הגופים הכי גדולים במשק – ומבטיחה שהפרטיות שלהם נשמרת.

   תהליכי הצפנה ופענוח מידע – מונעים פרצות אבטחה מסוכנות

   העבודה המקצועית של חלק נכבד מעולמות המכשור, מתמקדת ביכולת לבצע תהליכי הצפנה ופענוח בצורה מהירה ויעילה הרבה יותר. היום, אפשר לבצע הצפנה ופענוח תוך פרק זמן של דקות, דווקא בזכות כישורים מקצועיים מדהימים של אנשי סייבר ומחשוב שהצליחו להביא פתרונות מדהימים בשנים האחרונות. אלו הן פעולות איתן התמודדנו בצורה אחרת לגמרי, עד לפני כמה שנים והתוצרים אותם אנו מקבלים היום הם הרבה יותר עמידים לכל ניסיון של פריצה וגניבה של המידע. בדיוק מסיבה זו, יותר חברות וארגונים, ואפילו תווי תקן בינלאומיים מבצעים פעולות טכניות בעזרת יכולות הצפנה ופענוח. הכול, בשביל לשמר סביבת עבודה ממוחשבת בטוחה הרבה יותר.

   ניתן להתאים את הצורך של כל חברה בתהליכי הצפנה ופיתוח, בהתאם לאופי פעילות החברה, ליכולות המקצועיות של אנשי הצוות ואפילו לא התחייבות לשמירה על סודיות אל מול הלקוחות. אתם רק צריכים לקבוע מה הם גבולות הגזרה, ולפנות לעזרתם המקצועית של אנשי חברות מיומנות בתחום, בשביל לקבל את הפתרונות הנכונים ביותר לכם ולאפשר חוויית משתמש מושלמת לעסק שלכם.

   הצפנה סימטרית ואסימטרית – יכולות מקצועיות ששוות לכם כסף

   האפשרות שלכם להשקיע היום כסף ביצירת מערך מחשוב ידידותי למשתמש, עונה על צרכים מקצועיים ובמקביל גם מספקת צרכי שיווק ומכירה של כל עסק. ככל שאתם בוחרים להשקיע יותר כסף במערך מחשוב מתקדם, כך גם קיימת אפשרות לפתח במהירות גדולה יותר את החברה ולהגיע להצלחות המיוחדות שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לעזרתם המקצועית של אנשי חברת אינפוגארד, ולבחור את הליווי המתאים ביותר לצעדים שאתם רוצים לבצע בעסק.

   מפתח הצפנה

   האם יצא לכם פעם לעמוד מול הקבצים הכי חשובים של הארגון או העסק שלכם, אלו אשר מכילים את כל הסודות המסחריים והמבנים של החברה שלכם, ולגלות שמישהו אחר הצליח לקבל עליהם גישה ללא רשות? אתם בוודאי יודעים עד כמה מדובר בסיטואציה לא נעימה, שיכולה להעמיד בסכנה אמיתית את כל הארגון שלכם, למשך תקופה ארוכה ולא מבוטלת. בשביל להתמודד עם סיטואציות כאלה, ואפילו למנוע אותן מבעוד מועד, יש רק פתרון אחד – להסתייע בכלי חשוב מאין כמוהו, מפתח הצפנה. לסיוע בתחום, ניתן לפנות לעזרת אנשי הצוות המיומן של חברת אינפוגארד, המלווים חברות וארגונים בכל תחומי אבטחת המידע והסייבר.

   מפתח הצפנה – הדבר ששומר על העסק שלכם יותר מכל

   ברגע שמאחסנים מידע חיוני וקריטי לפעילות בית עסק בסביבה אינטרנטית וירטואלית, יש תמיד מקום לסיכון מקצועי שיכול לפגוע ברמת האבטחה וההצפנה של המידע בעסק. יחד עם זאת, ככל שעולם הסייבר הולך ומתפתח, כך גם עולם אבטחת המידע והיכולות המקצועיות של אנשי אבטחת המידע, הופכים הרבה יותר משוכללים. נכון להיום יש לכם אפשרות להשתמש בשירותים החשובים שמציע הפתרון הבא: מפתח הצפנה.

   חשיבותו של מפתח ההצפנה היא רבה, ובאמצעותו ניתן למפות מן המסד ועד הטפחות את כל מערכת המחשוב של בית העסק שלכם, כולל אתר האינטרנט של החברה, ולצמצם עד כמה שאפשר את ההיתכנות של ניסיונות פריצה שונים. זו היא לא משימה קלה אומנם, אבל היא משימה חשובה אותה אתם רוצים לבצע כבר בשלבים הראשונים להקמת בית העסק. כך תשמרו על סביבת העבודה הבטוחה אותם אתם מבקשים ליצור בתחילת הדרך. כמובן שהכול נתון לשיקול דעתכם ואתם יכולים לבחור לנהל את בית העסק שלכם ואת מערך המידע של העסק, כראות עיניכם.

   תוכנת הצפנה – המאבטחת הווירטואלית של השירותים שלכם

   אחד הפתרונות החשובים ביותר בעולם סייבר, הוא מפתח ההצפנה. בדיוק מסיבה זו, אתם מתעניינים במענה מסוג זה, יש לפנות אל אנשי הצוות המקצועיים של חברת אינפוגארד. צוות זה ישמח לספק לכם את הליווי הדרוש על מנת ליצור סביבת עבודה בטוחה לכל בית עסק, או משרד.

   בניית אתרים לאוס מדיה ואינטראקטיב
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
   phone icon
   This site is registered on wpml.org as a development site.