אבטחת מידע לעסקים

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם:

  הגנה על מידע רגיש במרחב הדיגיטלי נשמח לעמוד לשירותכם!

   אבטחת מידע לעסקים

   התקפות הסייבר – פריצות לרשת המחשוב הארגונית המגיעות מכיוון האינטרנט – הפכו נפוצות מאוד בשנים האחרונות ומכוונות היום לכל עסק המחובר לרשת האינטרנט ולא משנה מה גודלו. פריצה לרשת המחשוב הארגונית ע”י אדם זר כמוה ככניסת גנב לדירה הפרטית של כל אחד מאתנו , מבלי שנדע שהוא מסתובב לנו בבית.

   גנב כזה, יכול לקחת כל דבר הנמצא אצלנו בבית מבלי שנרגיש בכלל אלא רק לאחר מעשה. הוא גם יכול להחליף לנו את מנעול דלת הכניסה כך שלא נוכל להיכנס הביתה. גנב כזה המסתובב לנו בבית ועושה מה שהוא רוצה זו אנלוגיה מדויקת לפריצת סייבר לרשת ארגונית.

   בפריצת סייבר לרשת הארגונית, נכנס אדם זר לקודש הקודשים של הארגון, חשוף לחלוטין לכל המידע הארגוני. הוא יכול לעיין בו, להעתיק אותו, לחשוף אותו לציבור, למכור אותו, למחוק אותו, לשנות אותו והכל מבלי שנדע אלא רק לאחר מעשה.

   על מנת למנוע פריצות כאלה, חייב כל ארגון להגן על עצמו בהתאמה באמצעות פתרונות אבטחת מידע לעסקים. הגנה ארגונית מפני מתקפות סייבר היא שילוב של מספר אמצעים אשר יחד יכולים לתת מענה טוב לתופעה הזו:

   הגנה היקפית

   על כל ארגון להגן על עצמו במוצרי אבטחת מידע לעסקים והגנה היקפית שיקשו על פריצות מבחוץ , בכל מני אופנים בדומה לסורגים על החלונות בבית לדוגמא או מפתח עם קוד לדלת הכניסה. מוצרי הגנה היקפית בעולם אבטחת המידע הם לדוגמא Fire Wall , מוצרי אותנטיקציה והזדהות חזקה, WAF, Antivirus, CDR, Endpoint security (על כל קטגוריות המוצרים האלה תוכלו לקרוא באתר האינטרנט של אינפוגארד)

   התראה

   על כל ארגון לשלב מוצרי התראה על ניסיונות פריצה לרשת שלו, בדומה לאזעקה או זרקור הרגיש לתנועה מסביב לבית. מוצרי התראה בעולם אבטחת המידע שייכים לקטגוריה של Siem Soc.

   הצפנת מידע

   על מנת לשמור באופן ספציפי על המידע הארגוני הרגיש והחשוב ביותר לכל ארגון, הנמצא אי שם בקבצים, במסמכים, בגיליונות האקסל בתיקיות הפזורות ברשת המחשוב שלו, הדבר המומלץ ביותר הוא להצפין אותו ולשמור באופן מאובטח על מפתחות ההצפנה. מידע מוצפן הוא חסר ערך למי שאין בידיו את מפתחות ההצפנה. אינפוגארד מתמחת באופן מיוחד בשיטות הצפנה של מידע רגיש בכל מקום בו הוא נמצא ובשמירה מאובטחת על מפתחות ההצפנה.

   בדיקות חדירה

   על מנת לוודא שמערך אבטחת מידע לעסקים והגנת הסייבר הארגוני אכן מאפשר הגנה מפני פורצי סייבר, על הארגון לבדוק את עצמו ואת מערך ההגנה שלו. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להזמין פורצים שינסו לפרוץ אליו בכל מני שיטות. פריצות אלה הנעשות בתאום עם מנהלי הארגון נקראות בדיקות חדירה או Penetration test) PT).

   שילוב של כל האמצעים האלה יכול לספק הגנה טובה מאוד לכל ארגון על נכסי המידע שלו.

   ייעוץ מחברה מקצועית

   חברת אבטחת סייבר מנוסה ומקצועית אמורה לתת את המענה והפתרונות המתאימים לכל ארגון על מנת שיוכל לפעול בצורה מאובטחת מספיק בעולם קיברנטי של מתקפות סייבר.

   אל תחסכו בהגנת סייבר ובתחום אבטחת מידע לעסקים, החיסכון של היום עלול לעלות לכם מאוד ביוקר מחר.

   אבטחת מידע לעסקים בהצלחה

   במדינה שבה יש כל כך הרבה עסקים קטנים שנפתחים מידי שנה, ורובם פועלים בתחומי המחשוב, ההיי-טק והטכנולוגיות המתקדמות, כמעט ואי אפשר שלא להתייחס למערכות הגנת סייבר מתקדמות. זו היא אחת מהיכולות הכי חזקות שלנו, אנשי המשק הישראלי, והיא משפרת בצורה משמעותית את האופן שבו ארגונים ישראלים שומרים על המידע הכי חשוב להם, בעזרת שירותי אבטחת מידע לעסקים. כאשר יש לנו את האפשרות להחזיק את כל הקלפים קרוב לחזה, אין שום צורך להתפלא מהאופן שבו סטרטאפים ישראלים מצליחים להימכר בכל רחבי העולם ולעשות כותרות מדהימות. שירותי אבטחת המידע לעסקים, הם חלק בלתי נפרד בהצלחה של כל עסק ולכן מהווים תחום עיסוק מרכזי של חברות רבות, וביניהם גם חברת אבטחת המידע אינפוגארד.

   שירותי אבטחת מידע לעסקים – השירותים הכי חשובים שיש

   כאשר אתם מניחים את היסודות להקמתו של בית העסק החדש שלכם, או לתהליך פיתוח של מוצר חדש בעולם ההייטק, יש כל מיני תחומי עיסוק בהם אתם רוצים להתמקצע. אומנם קל מאוד למצוא פתרונות בתחומים בהם אתם חזקים ברמה המקצועית, אבל בכל מה שנוגע ליצירת מערך אבטחת מידע לעסקים, עדיף להשאיר את הכדור במגרש של מומחים מקצועיים מתחום עיסוק זה. יכול מאוד להיות שתרצו לקבל שירותי אבטחת מידע חיצוניים, כבר בשלבים הראשונים להקמת העסק, רק בשביל למנוע מצב שבו אתם משאירים את הסודות המקצועיים והישגים שלכם חשופים לכל. ולכן, ההמלצה המקצועית הכי חמה בעולם אבטחת המידע לעסקים, היא קבלת ליווי אישי של מומחים בתחום – עוד לפני שאתם מתחילים לגייס עובדים ומכניסים את העסק להילוך גבוה. ככל שתהיה לכם מערכת אבטחת מידע לעסקים חזקה ומתקדמת יותר, כבר בשלבים הראשונים של העסק, תצליחו למנוע מצב של זליגת מידע, חדירה למחשבי הארגון ואפילו פעולות פישינג מתוזמנות של גורמים עוינים. וזו כבר תהיה הצלחה מקצועית ברמה אחרת לגמרי, שתשמור על העסק שלכם מתפקד, לאורך פרק זמן ארוך במיוחד.

   החלטה שתשנה את אופי הפעילות בחברה לגמרי

   כאשר אתם מגדירים את שירותי אבטחת מידע לעסקים, בתור הלב הפועם של בית העסק שלכם, אתם בוחרים לעבוד בצורה אחראית ולשמור על הפרטיות שלכם. זוהי ההחלטה הנכונה, למרות שהיא מחייבת אתכם להשקעה של מאמצים רבים בתחילת הדרך. ולכן, לכל שאלה או בעיה אתם יכולים לפנות לעזרת הצוות המקצועי של החברה אינפוגארד, ואנו נשמח לעזור לכם לבסס את אבטחת המידע בארגון.

   אבטחת רשתות

   ככל שאתם אנשים פרטיים, רשת האינטרנט היא גורם פרוץ ודי פתוח שיכול לסכן אתכם בצורת דיי מינימלית (אם אתם מתנהגים נכון כמובן). אבל ברגע שבו אתם הופכים לחלק מארגון גדול, על אחת כמה וכמה ברגע שבו אתם מתחילים לנהל צוות בתוך ארגון גדול, החשיבה שלכם מתחילה להשתנות ואתם מבינים שיש צורך לבצע עבודת אבטחה מוקפדת, על מנת לאפשר סביבה בטוחה ונטולת פגיעות סייבר זדוניות. תהליך אבטחת רשתות הוא תהליך חיוני שמתבצע כמעט בכל בית עסק בישראל, ובסופו המטרה היא ליצור רשת פנימית מאובטחת לארגון, עם מינימום סיכונים מיותרים של גניבות מידע. ניתן לבצע תהליך אפיון אבטחת הרשתות בעזרת הצוות המקצועי של חברת אינפוגארד, חברת אבטחה מומחית בתחום מתן שירותים לחברות וארגונים בישראל.

   שירותי אבטחת רשתות מידע – לארגונים גדולים וחברות מקצועיות

   ככל שאתם עובדים בתוך ארגון גדול יותר, כך גם יש יותר מחשבים עליהם אתם צריכים להגן ויש יותר מידע אותו אתם צריכים לשמור בצורה הכי מקצועית שיש. ולכן, שירותי אבטחת רשתות מידע הם שירותים נחוצים באופן יומיומי לפעילות של בית העסק בכל הרמות. מדובר על סדרה ארוכה במיוחד של פעולות, אופטימיזציה של דרכי אבטחה שונים וחדירה יזומה בתוך מערכות המידע של העסק. בסופם, תצליחו להפוך את מערכת הגנת המידע שלכם לאחת המערכות הכי חזקות שפועלות בתחום.

   השאיפה שלכם היא קודם כל לבסס את יכולות ההגנה שלכם, כך שאתם נדרשים לפנות לתהליך אבטחת רשתות בשלבים המוקדמים של הקמת בית העסק שלכם. הטמעה נכונה של הרגלי אבטחת רשתות תפסיק כבר בחודשים הראשונים לפעילות, מאפשרת ליצור הרגלי אבטחת מידע מיוחדים לארגון שלכם, ולהבטיח שכל העובדים פועלים לפי הכללים הללו בשביל לעזור במאמץ המשותף. כמובן שעם הזמן אתם תצטרכו לבצע התאמה של טכניקת אבטחת רשתות, לאור העובדה שהחברה שלכם גדלה ואתם עושים שימוש ביותר מידע אל מול יותר גורמים. אבל בשלב הזה זו היא כבר פעולה יחסית פשוטה אותה ניתן לבצע בעזרת חברת אבטחת המידע שלכם.

   אבטחת רשתות אלחוטיות מאפשרת תקשורת סודית ואישית בין כל הצוותים השונים

   בשביל לשמור על מערכת פתוחה של תקשורת בתוך החברה שלכם, ולנהל את כל המידע אותו אתם מחזיקים על הצד הטוב ביותר, אתם חייבים לבצע תהליכי אבטחת רשתות קבועים. בעזרת צוות החברה שלנו, צוות אינפוגארד, תוכלו להבטיח שאתם שומרים על האינטרנט של החברה שלכם ועל המידע הכי חשוב לניהול השוטף.

   בניית אתרים לאוס מדיה ואינטראקטיב
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
   phone icon
   This site is registered on wpml.org as a development site.