PCI DSS

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם:

  הגנה על מידע רגיש במרחב הדיגיטלי נשמח לעמוד לשירותכם!

   תקן PCI DSS

   על מנת לעמוד בכלל דרישות הנחוצות לתקן ה – PCI, הארגון נדרש לשמור על רמת אבטחה גבוהה מאוד. מומחי InfoGuard יעזרו לכם לגבש תכנית עבודה מותאמת ויעילה שתספק את כלל דרישות חברות האשראי תוך שמירה על רמת אבטחת מידע גבוהה עבור ארגונכם.

   ניתוח פערים

   על ידי שימוש בסקר הפערים הקיים ואו ביצוע של סקר פערים מחודש ומקיף, מומחי InfoGuard יסייעו לכם על מנת לספק תמונת מצב עדכנית ומדויקת לגבי הפערים הקיימים בארגונכם בהתאם לדרישות התקן. ניתוח זה יראה את כלל הפערים הקיימים במערכות המידע בארגון ובעזרת צוות המומחים שלנו ניתן לגבש תכנית עבודה שתתאים לצרכים ולדרישות הארגון תוך יישום ושילוב תוצרי הדו”ח.

   תכנית הטיפול בפערים

   לאחר זיהוי כלל הפערים ומיפוי מלא של מערכות המידע, התהליכים העסקיים והמידע רגיש, נציג בפני הארגון תכנית עבודה לטיפול בפערים.

   חברת InfoGuard מציעה פתרונות רבים אשר יעזרו לארגונכם לעמוד בתקן ה – PCI DSS בצורה יעילה ופרודוקטיבית.

   שירותים תומכים

   InfoGuard מציעה את השירותים הבאים על מנת לעזור בתוכנית העבודה וטיפול בפערים:

   • מבדקי חדירה.
   • סקרי סיכונים.
   • סקירת קוד.
   • סקרי עיצוב ואפיון ארכיטקטורה מאובטחת.
   • התאמת המדיניות ל – PCI.
   • התאמת הנהלים ל – PCI.
   • הדרכות מודעות.
   • ייעוץ שוטף.

   חברת InfoGuard תלווה את הארגון לאורך כל התהליך על מנת להכין, לשנות, להטמיע ולשפר את רמת האבטחה ולוודא כי הארגון עומד בתקן במלואו.

   אנו מבטיחים כי עבודתנו תהייה בעלת האיכות הגבוהה ביותר עבור כל לקוחותינו.

   הסמכה

   לקבלת מידע נוסף על חברת InfoGuard , נשמח אם תיצרו אתנו קשר וכך נוכל לספק לכם הסבר מעמיק על כלל השירותים והטכנולוגיות שחברת InfoGuard מציעה ללקוחותיה בהתאם לצרכים ודרישות הלקוח.

   PCI DSS ישראל

   עולם המכירות המקוון, עבר שינוי מן הקצה אל הקצה בשנים האחרונות, והוא משרת כיום כמעט כל אחד ואחת מאיתנו. ברגע שבו עברנו, כחברה, לפעילות מקוונת אינטנסיבית, שמערבת גם פעילות של סליקת אשראי והעברת כספים מכל מקום בעולם לכל מקום, יש צורך לעשות את הכל על מנת להימנע ממצב של גניבות או פרצות אבטחה. וזוהי בדיוק המשמעות של תקן PCI DSS, המורכב מסט של 12 דרישות אבטחה אותן חייבות חברות האשראי למלא, בשביל לבצע פעולת סליקת אשראי באינטרנט בצורה בטוחה. בשביל לעמוד בכל הדרישות המקצועיות של התקן, ניתן לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת אינפוגארד, ואנו נוכל לעזור לכם בכל שלבי הבקשה עד לקבלת התוצאה הרצויה.

   תקן האבטחה המקובל בעולם – PCI DSS לסליקה ללא תקלות

   תקן PCI DSS הוא היום התקן הכי חשוב בעולם, בכל מה שנוגע להעברות כספים מקוונות בכל סכום שהוא. ככל ואתם מעוניינים להשקיע את כל המשאבים הקיימים, על מנת לספק פתרונות סליקת אשראי באיכות גבוהה, אתם חייבים לעמוד בכל 12 הדרישות של התקן. זאת עוד לפני שאתר האינטרנט שלכם עולה לאוויר. התקן מאפשר לכם לרכוש את אמונם של הגולשים באינטרנט, אשר יכולים לדעת שאתם בית עסק שעומד בכל התקינות ומחויב להעביר את התמורה לתשלום שלהם. אפשרויות הרכישה, כמו גם אפשרויות הסליקה הנרחבות, מעודדות את הלקוחות לבצע רכישות אינטרנטיות בהתאם ליכולות ולצרכים שלהם, כך שאתם מצליחים להגדיל את הרווחים שלכם.

   לצד זאת, תקן PCI DSS מחייב אתכם לשמור על כל הפרטים האישיים של הלקוחות שלכם, מוגנים מפני ניסיונות גניבת מידע והעתקת פרטי כרטיסי אשראי. בעזרת התקן הזה, ללקוחות שלכם יש ביטחון מלא ביכולת שלכם לספק הגנה אמיתית על המידע האישי, שכולל גם את הכתובות, המיילים וכמובן את פרטי כרטיס האשראי של כל לקוח משלם. בסופו של יום, תקן PCI DSS הוא התקן האולטימטיבי להגנה מפני ניסיונות תקיפת סייבר ברשת.

   PCI DSS תקן יתרום לכך שהנכסים דיגיטליים שלכם יכניסו לכם כסף

   רגע לפני שאתם מקימים את אתר האינטרנט החדש של החברה שלכם, מומלץ לעצור ולבדוק האם קיים ברשותכם תקן PCI DSS ואיך אתם יכולים להבטיח שהוא מוצג בזהירות ללקוחות. לצורך כך, ניתן לפנות לעזרת אנשי הצוות של חברת אינפוגארד, אשר מספקים שירותי ליווי וייעוץ בכל תהליך ההתאמה של התקן, עד להקמת עמוד סליקה בטוח.

   תקן PCI

   כל חברה שמכבדת את עצמה בשנים האחרונות, מקיימת תקשורת רציפה עם הלקוחות שלה גם על בסיס רשת האינטרנט. על אחת כמה וכמה, כאשר מדובר על חברות שמספקות שירותים ללקוחות ובוחרות מוצרים בפלטפורמות שונות. בשל העובדה שמדובר על מנוע רב עוצמה, שירותי סליקה באינטרנט הם השירותים הכי חשובים שאתם יכולים להחזיק בתור בית עסק. יחד עם זאת, יצירת מערך שירותי סליקה היא משימה שמחייבת עמידה בדרישות תקן PCI בינלאומי. זה הוא התקן שמוכיח כי מדובר במערכת סליקה בטיחותית, והוא יכול להיות הגורם שמשנה את אחוזי ההמרה הווירטואליים שלכם מן הקצה אל הקצה. ההטמעה של תקן זה היא משימה לאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום המחשבים, כמו אנשי הצוות המקצועי של חברת אינפוגארד.

   מה הוא תקן PCI ולמה כל כך חשוב לעמוד בו?

   רגע לפני שאתם מתחילים את העבודה על אתר האינטרנט החדש של בית העסק שלכם, חשוב להכיר את הדרך הכי נפוצה לבצע תשלומים היום – עמוד סליקה אינטרנטי שעומד בכל דרישות תקן PCI. ככל ואתם מעוניינים להראות מצג מקצועי בכל שלבי הרכישה של הלקוח בחנות האינטרנטית שלכם, הפרטים הקטנים כמו תקן PCI הם אלו שקובעים את מידת המהימנות והאמינות של האתר בעיני הלקוח.

   תקן PCI הוא תקן בינלאומי, שנקבע על ידי שורה ארוכה של מומחים בתחום אבטחת המידע, מתוך רצון לשמור על סביבת גלישה בטוחה ללקוחות שרוכשים באמצעות האינטרנט. התקן מנתר את סליקת האשראי של כל אתר, ומוודא שמדובר בתהליך סליקה אמין ומונע ניסיונות לגניבה של כספים על ידי גורמים לא חוקיים. כמו כן, עמידה בתנאי תקן PCI מהווה אישור לאופן שבו החברה שומרת על פרטי הזהות והפרטים האישיים של כל אחד מהלקוחות, כך שהלקוח יכול להיות בטוח במאת האחוזים לרכוש באתר מבלי לחשוף את פרטי כרטיס האשראי שלו לגורמים חיצוניים.

   תקן PCI כרטיסי אשראי היא הבחירה נכונה ללקוחות שלכם ולכם

   מבחינה מקצועית, אין דבר חשוב יותר שאתם רוצים לתת עליו את הדעת מאשר עמידה בתנאים של תקן PCI. גם אם המשמעות היא דחייה קלה של מועד עליית האתר לאוויר, אל תהססו להשקיע זמן ומשאבים ולמצוא את הפתרונות הנכונים ביותר לעסק שלכם. ואם אתם לא מסתדרים, תמיד ניתן לפנות לעזרתם המקצועית של אנשי חברת אינפוגארד. מומחים אלו ילוו אתכם לאורך כל שלבי התהליך, וימצאו את הפתרונות המתאימים לבית העסק שלכם מבחינת אבטחת מידע.

   תקן PCI בישראל

   זה הוא ממש לא סוד, מדינת ישראל מתחילה לגלות עניין רב הרבה יותר בכל מה שקשור לתהליכי רכישות מבוססים אינטרנט. הלקוח הישראלי מצביע ברגליים ומשנה את דפוסי הרכישה הקלאסיים שלו, לטובת מעבר לרכישות מקוונות מספקים ישראליים ומספקים בינלאומיים שונים. כאשר כל כך הרבה כסף עובר בתוך מערכות סליקה אינטרנטיות, יש צורך לוודא באופן חד משמעי שהכסף נשמר וטובתו של הלקוח עומדת לנגד עיניהם של אנשי החברה. בדיוק מסיבה הזו, תקן PCI בישראל הוא תקן חשוב שהפך לחלק בלתי נפרד מאופן הסליקה של כל חברה וארגון. אם גם אתם רוצים להשקיע משאבים, ולהבטיח שאתם עומדים בכל דרישות תקן PCI בארץ, ניתן לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת אינפוגארד. אנו נוכל ללוות אתכם בתהליך ההטמעה של התקן.

   מה המשמעות של תקן PCI בישראל?

   תקן PCI בישראל, בדומה לחלק לא מבוטל של מדינות העולם האחרות, נועד בראש ובראשונה לשמור על לקוחות שמבצעים פעולת סליקה אינטרנטית מניסיונות גניבה של הכסף. ברגע שמתקיימת אמנה מקומית בין מגוון רחב של בתי עסק, ויש פיקוח של מערכת תקינה מקומית ובינלאומית, הלקוחות הישראליים יכולים להרגיש בטוחים בכל רכישה וכך להגדיל באופן קבוע את נפח הרכישות השנתי המבוצע באופן מקוון. בשל העובדה שהגדרות תקן PCI בישראל מבוססות על 12 דרישות חיוניות לפעילות עמוד סליקה אינטרנטית, מדובר על אחד מהתקנים הכי מקיפים שקיימים כיום בעולם האינטרנט, שנותנים מענה יומיומי ללקוחות ולבתי עסק שונים.

   ככל ואתם מסוגלים, בתור בית עסק, לעמוד בכל דרישות תקן PCI ולהבטיח שהלקוחות שלכם משלמים במערכת סליקה ברמה הכי גבוהה שיש, ניתן להגיש בקשה לתקן וכך גם לקבל את האסמכתא לאיכות אבטחת המידע של מערכת הסליקה שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות, הוא לעבוד בצורה מסודרת ואם צריך גם בליווי אישי של מומחה אבטחת מידע מקצועיים. זאת בשביל להציג את כל הדרישות לקבלת תקן ה-PCI בישראל.

   מקשיבים להתרחשויות בסביבה המקומית ומצליחים בגדול

   כל שנותר לכם בשלב הזה, על מנת לעמוד בדרישות של תקן PCI בארץ, הוא להתאים את מערכות הסליקה של הארגון שלכם לדרישות התקן. ואם אין לכם את הידע המתאים בשביל לבצע את המשימה, אתם לא צריכים לחשוש או לוותר. ניתן לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת אינפוגארד, אשר יכולים לעזור לכם בכל שלבי הבקשה כמו גם בניתור של פעילות הסליקה בשגרה.

   בניית אתרים לאוס מדיה ואינטראקטיב
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
   phone icon
   This site is registered on wpml.org as a development site.