ISO 27001

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם:

  הגנה על מידע רגיש במרחב הדיגיטלי נשמח לעמוד לשירותכם!

   איזו 27001 – ISO 27001

   התקן פותח על ידי ארגון התקינה הבינלאומי (ISO) והינו תקן אבטחת מידע הנוגע להקמת מסגרת לניהול אבטחת מידע עבור ארגונים. התקן מכיל רכיבים של מסגרות ניהול אבטחת מידע אחרות הקיימות זמן רב כדוגמת התקן הבריטי BS17799.

   תקן ה-ISO 27001 הינו מסגרת הניהול העיקרית המספקת הגדרה מקיפה למערכת ניהול אבטחת מידע (מנא”מ). אל המסגרת הנ”ל משויך תקן טכני ופרטני יותר הקרוי ISO 27002 ומטרתו לספק הגדרה לגבי מימוש בקרות אבטחת מידע שונות לכלל הארגון.

   ISO 27001 חל על כל צורות המידע הרגיש לרבות רשומות מידע, דוחות כספיים, מידע אודות לקוחות הארגון, מידע אודות עובדי הארגון, תמונות, תרשימים, גרפים, קבצי ווידאו והקלטות שמע. ללא התייחסות לאופן שמירת המידע, בין אם מדובר במידע אלקטרוני או פיזי, על המידע להיות מוגן בכל עת.

   מדוע חשוב להקים מסגרת לניהול אבטחת מידע?

   קבלת ההסמכה עבור ארגונכם מהווה התחייבות עבור לקוחותיכם כי אתם מגנים על המידע שלהם בצורה הטובה ביותר וכי בארגונכם מיושמת רמת אבטחת מידע גבוהה מאוד. ארגונים אשר יעמדו בדרישות התקן הבינלאומי ויבצעו ביקורת על ידי גורם צד שלישי מציגים ללקוחותיהם שיטת ניהול אבטחת מידע מקיפה וכמו כן עמידה בדרישות המעודכנות ביותר בעולם אבטחת המידע. לכן, לקוחותיכם יזכו לרמת אבטחה מהגבוהות ביותר.

   מתודולוגית עבודה

   חברת InfoGuard פועלת לפי מתודולוגיית עבודה שעל פיה מוכשרים ופועלים כלל היועצים בנושא מיפוי והגנה על נכסי מידע בארגונים. הפרויקטים מבוצעים בהתבסס על מתודולוגיית העבודה הנ”ל ועל Good Practices מקובלים בעולם הגנת המידע כגון ISO27001.

   אנו מאמינים כי שימוש במתודולוגיה שנבחנה ויישומה בהצלחה בפרויקטים ובסוגים שונים של חברות, הינה נדבך חשוב בהצלחת הפרויקט וביישומו ביעילות ובאפקטיביות. למותר לציין כי המתודולוגיה נבנתה ומתעדכנת באופן שוטף על בסיס פרויקטים שונים שנעשו על ידי כלל מומחי הגנת המידע של הרשת הגלובלית ולאור התנסותם באתגרים השונים שעולם הגנת המידע מכיל ואופן התמודדותם.

   לייעוץ, ליווי והסמכה לתקן ISO 27001 או לפגישת היכרות.

   ללא עלות או התחייבות אנו מזמינים אותך להתקשר אלינו 077-9011114.

   או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.

   ISO 27001 certification

   הדבר הכי מדהים שקרה ב-25 השנים האחרונות לעולם שבו אנחנו חיים, הוא האינטרנט. מדובר על פיתוח ששובר שיגרה ומאפשר לכולנו להתחבר מכל מקום בעולם לרשת אחת אשר מעבירה מידע בקצב מסחרר. עם כל הדברים הטובים שיש באינטרנט, אנחנו לפעמים עלולים לשכוח גם את נקודות התורפה המסוכנות תפסיק שיכולות לפגוע באנו בדרכים שונות. בדיוק מסיבה זו נולד תקן בינלאומי בשם תקן ISO 27001. חלק משורה ארוכה של תקני אבטחה מתקדמים, אשר באים לידי ביטוי במרחב האינטרנטי הגלובלי, תקן זה מיועד אך ורק לגופים מסחריים וארגונים. אם גם אתם מעוניינים להציג הלקוחות שלכם יכולות וירטואליות ברמה גבוהה, על בסיס תקן זה, שווה לכם לפנות לעזרת הצוות המקצועי של חברת אינפוגארד, כדי לקבל יעוץ וליווי בדרך לתו התקן המיוחד.

   מערכת ISO 27001 שמתמודדת עם כל אתגר

   תקן ISO 27001 מיועד לתת מענה אך ורק לארגונים גדולים אשר רוצים להציג יכולות איכותיות בכל תחום אבטחת המידע. ארגון התקינה הבינלאומי, ה-ISO, הביא לעולם את תקן ISO 27001 מתוך רצון לייצר מצווה בוא אפשר להסתכל בצורה אחידה על ניהול אבטחת המידע בתוך ארגונים. המצווה מבקש לבחון את אופן מסוגים שונים בתוך מערכות המחשוב של חברות, ובמידת הצורך גם לבצע שיפורים ותיקונים, בשביל להבטיח רמת אבטחה גבוהה במיוחד.

   ישנו מספר רב של פרמטרים, אותו נדרשות החברות להציג בשביל לעמוד בכל התנאים לקבלת תקן ISO 27001, כך שמדובר על משימה מורכבת במיוחד, אותה אתם רוצים לבצע על הצד הטוב ביותר. ברגע שאתם צריכים להוכיח כי יש לכם יכולת לבצע ניטור סיכומים, אתם מחזיקים במערכת בקרה ושיש לכם נתונים אשר מאורגנים בצורה מאובטחת – ניתן לקבל את תו התקן ולהציג יכולות לכתוב את קהל הלקוחות שלכם.

   שדרוג ל-ISO 27001 – החלטות המשנות את הפעילות העסקית שלכם

   בשנים האחרונות, עם כניסתו של חוק הגנת הפרטיות בישראל, הפך תקן ISO 27001 לתקן מחייב מבחינתם של גופים ארגונים רבים בישראל. המשמעות המידית היא עלייה ברמת האבטחה שאנחנו, כולנו זוכים לקבל במהלך העבודה היומיומית שלנו עם גורמים גדולים במשק הישראלי. ולכן חברות וארגונים רבים ממשיכים להצטרף למהפכה בעולם האבטחה, ובוחרים לקחת מידע בצורה הרבה יותר רצינית ואחראית מאי פעם. בעזרת הצוות המקצועי של חברת אינפוגארד, אפשר לקבל לחברה שלכם תקן ISO 27001, על בסיס כל התנאים המקצועיים הנדרשים בחוק.

   תקן ISO 27001

   המהפך שמתרחש בעולם אבטחת המידע והסייבר בשנים האחרונות, משנה לגמרי את האופן שבו אנשים תופסים אבטחת מידע והעברת פרטים אישיים ברשת האינטרנט. יותר ויותר ארגונים גלובליים, פרטיים וציבוריים, כמו גם אנשים פרטיים, מעוניינים לבדוק בצורה זהירה מאוד את האופן שבו הם פועלים ברשת. כתוצאה מכך, באו לעולם כמה וכמה שיטות וטכניקות שיכולות לשפר את הגנת המידע. אך בסופו של יום, הצורך ליצור רמת תקינה בינלאומית גבר, וכך נוצרו תקינות חשובות כמו למשל תקן ISO 27001. תקן ISO 27001 מפקח על אופן ניהול המידע בכל ארגון או גוף שפועל תחתיו, בכדי ליצור סביבות סייבר בטוחות יותר. הצוות המקצועי של חברת אינפוגארד, יכול לייצר לכם סביבת עבודה בטוחה על בסיס הדרישות של התקנים המחמירים ביותר, לכל ארגון.

   מה הוא תקן ISO 27001 ומה חשיבותו?

   תקן ISO 27001 הוא תקן בינלאומי שנועד ליצור אחידות בין ארגונים וגופים שפועלים במרחב האינטרנטי, בכל מה שנוגע לניהול אבטחת המידע הפנימית בארגון. המטרה המרכזית של כותבי התקנים הבינלאומיים היא לאפשר הגדרה אחידה לפעילות של אנשי המקצוע בתחום אבטחת המידע, בכל מקום ובכל זמן בו הם פועלים. בצורה כזו ניתן להבטיח שארגונים אשר עומדים בכל הדרישות של תקן ISO 27001, הם ארגונים שבהם המידע מבוסס על נתונים אמיתיים, המידע מעוגן בתוך מערכות אבטחה מתקדמות והמידע אינו נגיש ואינו פרוץ לגורמים חיצוניים לחברה.

   זו היא הדרך הכי מקצועית כיום כדי להבטיח שהניהול התקין של מערכות המידע בארגונים, המערכות אשר שומרות על כל המידע של הלקוחות, מבצעות ניהול סיכונים אמיתי ומזהות את הסיכונים עוד לפני שמתבצע ניסיון פריצה למערכת. בעזרת תרגולים קבועים, מנגנוני זיהוי סיכונים, נהלים שנכתבו על בסיס ניסיון רב שנים ותהליכי בקרה פנימיים וחיצוניים, תקן ISO 27001 מבטיח שאתם עובדים בארגון אשר עושה הכל על מנת לשמור על המידע הפרטי של לקוחותיו.

   ISO 27001 תקן שעמידה בו מביאה תוצאות לטווח הארוך

   החל משנת 2018, החוק במדינת ישראל מחייב ארגונים בעלי מאגרי מידע, לבצע פעילויות על בסיס תקן ISO 27001, ולשמור על פרטיות המידע של הלקוחות שלהם. בדיוק מסיבה זו, מוטלת עליהם החובה להשקיע את כל המאמצים וליצור סביבה מאובטחת לפעילות הארגון שלכם. בעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת אינפוגארד, תוכלו לעמוד בדרישות התקן ולהפוך את הארגון שלכם למקום הרבה יותר בטוח לטובת הלקוחות והעובדים, בשנים הקרובות.

   בניית אתרים לאוס מדיה ואינטראקטיב
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
   This site is registered on wpml.org as a development site.