טוקניזציה

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם:

  הגנה על מידע רגיש במרחב הדיגיטלי נשמח לעמוד לשירותכם!

   חברת InfoGuard מתמחה בליווי פרויקטי טוקניזציה עבור לקוחות הנדרשים לעמוד בדרישות אבטחת המידע של חברות האשראי ובתקן הרלוונטי. מדובר בדרישות הנוגעות לעסקים, חברות וארגונים העושים שימוש בסליקת כרטיסי אשראי, ומטרתן למנוע מעשים פליליים בכרטיסים עקב זליגה של מידע.

   פרויקטים בתחום הטוקניזציה

   לאורך השנים ביצעה אינפוגארד שורה ארוכה של פרויקטים מורכבים בתחום הטוקניזציה והתקינה הרלוונטית (PCI-DSS), בין היתר עבור ארגונים גדולים ומוכרים במשק. מדובר בפתרונות מתקדמים שהותאמו באופן ספציפי לסיכונים בארגון, פעולותיו בכרטיסי האשראי, מערכות ויישומים, והתהליך עצמו. לפניכם מספר דוגמאות נבחרות:

   • בשנת 2014 ביצענו בהצלחה פרויקט טוקניזציה בחברת הביטוח “מנורה”, כחלק מפרויקט PCI בארגון.
   • בשנת 2012 עלה לאוויר שדרוג של תשתיות טוקניזציה בחברת הביטוח “הראל”, בעזרת תשתיות הצפנה וטוקניזציה של סייפנט.
   • חברתנו ביצה פרויקט טוקניזציה עבור “מגה” מקבוצת הריבוע הכחול, על בסיס תשתיות הצפנה וטוקניזציה של סייפנט.

   כמה מילים על טוקניזציה

   בתקן PCI DSS קיימים שני אופנים מרכזיים (הצפנה וטוקניזציה) לשמירת מספרים של כרטיסי אשראי, המומלצים גם על ידי החברות עצמן. טוקניזציה היא הליך הנותן לכרטיס האשראי טוקן חסר פשר, בעוד המספר עצמו נשמר באופן מאובטח ולא ניתן להוציאו ממשמורת אלא בעזרת איחוד של חלקי הטוקן. כלומר, המידע הרגיש הופך לערך ללא משמעות שאותו לא יוכלו לפרש גם האקרים מתוחכמים שהצליחו להשיגו. למעשה, לא ניתן בשום אופן לשחזר באמצעות הטוקן את המספרים של כרטיסי האשראי, ולכן גם לא ניתן לעשות במידע זה כל שימוש פלילי. בתהליך שאנו מבצעים מוקטנת כמות הכרטיסים שהנתונים שלהם מאוחסנים באינטרנט, והוא גם מסייע לקבל את התקן עבור גופים המבצעים סליקה בכרטיסי אשראי. בדרך כלל, הוא מומלץ עבור ארגונים הנדרשים לשמירת נתונים של כרטיסי אשראי לתקופות ארוכות, כדוגמת חברות ביטוח או רשתות שיווק, בעוד שהצפנה מומלצת עבור שמירת הנתונים לטווחים קצרים.

   להזמנת שירותינו ומידע נוסף

   חברת אינפוגארד מעמידה לרשות לקוחותיה הליך מוסדר ומובנה, המבוסס על שימוש בתשתיות מתקדמות ברמת האבטחה הגבוהה ביותר. הצוות המקצועי שלנו נמנה על המובילים בתחומו בישראל, ומחזיק בניסיון עשיר בביצוע פרויקטים מורכבים. לפרטים נוספים, הינכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון שמספרו 077-9011117 או במייל sales@infoguard.co.il

   בניית אתרים לאוס מדיה ואינטראקטיב
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
   This site is registered on wpml.org as a development site.